DREWNIANA KUCHNIA Z AKCESORIAMI VIGA

Nowy

Kuchnia dla dzieci.

Więcej szczegółów

315,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Zabawy w dom rozwijają dziecięcą wyobraźnię, poszerzają słownictwo, zachęcają do pokonywania tremy i spędzania czasu z innymi dziećmi.

Więcej informacji

Drewniana Kuchnia sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku i pozwoli jemu bezpiecznie uczestniczyć w codziennych czynnościach. Już od teraz dzieci nie muszą się tylko przyglądać gotowaniu dorosłych! Dzięki naszej Nowoczesnej Drewnianej Kuchni wraz z akcesoriami dzieci będą mogły same gotować, piec, smażyć, kroić a potem zmywać - wszystko to rozwinie pasję do gotowania.
Nasza Kuchnia jest nowoczesna, funkcjonalna, ma wiele dodatków, które znajdują się w prawdziwej domowej kuchni, co czyni zabawę jeszcze bardziej realną! 

W skład naszego zestawu wchodzą: kuchenka z 2 palnikami, piekarnik
, kran, metalowy zlewozmywak, szafka pod zlewozmywakiem, przybory do gotowania, dodatkowa półka na przyprawy, dwa garnki. Znaczne rozmiary kuchni (dł: 54,00cm x wys: 83,50cm x szer: 30,00cm) i wiele dodatków sprawia, że kuchnią może bawić się jednocześnie kilkoro dzieci.

Nowoczesny wygląd, stonowana kolorystyka, trwałość i funkcjonalność - ta Kuchnia jest WYJĄTKOWA !!!

Drewniana Kuchnia dla dzieci....od czegoś zaczynali Szefowie Kuchni :)

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: dł: 54,00cm x wys: 83,50cm x szer: 30,0cm.
Producent: VIGA

Firma Viga od ponad 20 lat produkuje bardzo atrakcyjne, kolorowe i niezwykle kreatywne zabawki drewniane dla dzieci. Priorytetem firmy jest bezpieczeństwo, wysoka jakość i funkcjonalność produktów. Zabawki Viga spełniają wymagania europejskiej normy EN71 oraz amerykańskiej normy ASTM, co gwarantuje, że wszystkie użyte do produkcji materiały, farby i tusze są nietoksyczne i bezpieczne dla dziecka. Ze względu na estetyczny design, staranność wykonania i konkurencyjne ceny, zabawki Viga zyskały dużą popularność w wielu krajach Europy a także w Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, w Japonii i Australii.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami edukacyjnych gier, układanek i zabawek
dla dzieci w różnym wieku!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA KUCHNIA Z AKCESORIAMI VIGA

DREWNIANA KUCHNIA Z AKCESORIAMI VIGA

Kuchnia dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: