QUADRILLA KULODROM ŚWIECĄCY TOR KULKOWY SZKLANE KULKI

Nowy

Szklane kulki do zabawy.

Więcej szczegółów

472,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 6Y+
Tworzywo wykonania drewno, plasik
Rozwój umiejętności Rozwój konstrukcyjnego myślenia, zdolności manualnych, precyzji ruchów, wyobraźni przestrzennej, tworzenia całościowej pracy.

Więcej informacji

Tor Kulkowy to forma zabawy dla dzieci rozwijająca wyobraźnię, kreatywność i zdolności konstruktorskie. To zabawka do samodzielnego zaprojektowania i zbudowania. Nasz zestaw to aż 176 kolorowych części, które po złożeniu tworzą świecący w ciemności tor dla kulek. Jest to wciągająca zabawa nie tylko dla dzieci....


Puszczanie w ruch kuleczek i obserwowania ich przemieszczania sprawia mnóstwo radości, wciągając wszystkich do zabawy. Zabawa z naszym Kulodromem to niekończąca się przygoda. Samodzielność w budowaniu, dowolność w ustawianiu konstrukcji sprawi, że dzieci będą miały wielką frajdę z zabawy. Rozwój logicznego myślenia, kreatywności, wyobraźni przestrzennej oraz stymulowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej to dodatkowe walory tej zabawki.


Różne zestawy Torów Kulkowych firmy HAPE można ze sobą łączyć, budując większe i jeszcze bardziej okazałe Kulodromy! Tor wykonany z ogromną dokładnością i starannością, drewno pomalowane farbami na bazie wody, więc całkowicie bezpieczne dla dzieci.


Zestaw zawiera 176 części: 30 kulek ( w tym 5 świecących), klocki, nakładki, podpórki i inne elementy do budowania toru do zjazdu kulek ( w tym również elementy świecące w ciemności)  kopułę, świecące naklejki, podstawę kończącą tor. 
Wymiary opakowania: 53,7 x 13,8 x 34 cm.
Ilość elementów: 176.
Producent: HAPE - gwarancja jakości i bezpieczeństwa wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się naszą pozostałą ofertą kreatywnych zabawek, gier i układanek dla dzieci w różnym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

QUADRILLA KULODROM ŚWIECĄCY TOR KULKOWY SZKLANE KULKI

QUADRILLA KULODROM ŚWIECĄCY TOR KULKOWY SZKLANE KULKI

Szklane kulki do zabawy.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: