TEATRZYK KUKIEŁKOWY

Nowy

Pacynkowa zabawa dla każdego dziecka.

Więcej szczegółów

159,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni przestrzennej, poszerzanie słownictwa, pokonywanie tremy, ćwiczenie koordynacji manualnej.

Więcej informacji

Teatrzyk Pacynkowy to forma zabawy dla dzieci rozwijająca wyobraźnię i kreatywność. Podczas zabawy w tym Teatrzyku i naszymi Pacynkami dziecko odgrywa różne role, może być kim tylko zapragnie, spełniając swoje skryte marzenia. Dziewczynka może być tancerka, kosmitką, gimnastyczką lub nauczycielką. Chłopiec może być piłkarzem, koszykarzem, cyrkowcem....Zabawa w teatr stwarza nieskończone możliwości dla dzieci.


Nasz Teatr jest składany, posiada czerwoną, rozsuwaną kurtynę. Jest wykonany z wysokiej jakości drewna, pomalowany farbami na bazie wody, więc jest całkowicie bezpieczny dla dzieci. Wykonany jest bardzo dokładnie, z dbałością o każdy szczegół. Na dole, przy podstawie znajduje się wolne miejsce, na którym można napisać kredą np. nazwę spektaklu lub imiona aktorów. Dołączone Pacynki są z milutkiego i wytrzymałego materiału. 


Nasz Pacynkowy Teatr to propozycja zabawy dla dzieci, dla ich przyjaciół oraz znajomych. To również pomysł na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem i wspólna zabawę, rozwijającą wyobraźnie i budującą wiarę we własne siły oraz pokonywanie leków przed tremą.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów: 3.
Wymiary: 63 x 23 x 51,5 cm.
Producent: HAPE - gwarancja jakości i bezpieczeństwa wykonania.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku. 

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

TEATRZYK KUKIEŁKOWY

TEATRZYK KUKIEŁKOWY

Pacynkowa zabawa dla każdego dziecka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: