DREWNIANA KUCHNIA DLA DZIECI Z WYSPOSAŻENIEM

Nowy

Królewstwo dla Małych Kucharzy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

380,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój dziecięcej wyobraźni, odgrywanie scenek, poszerzanie słownictwa.

Więcej informacji

Zabawy kuchenne to jedne z ulubionych dziecięcych zabaw. Już od teraz dzieci nie muszą się tylko przyglądać gotowaniu dorosłych! Dzięki naszej Nowoczesnej Drewnianej Kuchni wraz z akcesoriami dzieci będą mogły same gotować, piec, smażyć, kroić a potem zmywać.
Kuchnia od firmy HAPE to przemyślana, zaplanowana i bardzo dobrze wykonana propozycja dla dzieci. Zrobiona jest ona z ekologicznego drewna i pomalowana bezpiecznymi farbami. Kuchnia jest nowoczesna, funkcjonalna, ma wiele dodatków, które znajdują się w prawdziwej domowej kuchni, co czyni zabawę jeszcze bardziej realną!


Drewniana Kuchnia od firmy HAPE
to doskonała forma kreatywnej zabawy. Gotowanie obiadu, przyrządzanie deseru, krojenie, nakładanie, zmywanie....to czynności, które fascynują dzieci od zawsze....teraz jest to już w zasięgu ich rączek. Garnek z przykrywką, rondelek, talerze, chochelka, łyżka, zestaw różnych pomocy do gotowania, płyta grzewcza, nowoczesny zlew z baterią, pokrętła....ta kuchnia ma po prostu wszystko. 
Nowoczesny wygląd, stonowana kolorystyka, trwałość i funkcjonalność, ta Kuchnia jest WYJĄTKOWA !!! A do tego teraz zapakowana w idealne opakowanie prezentowe!

N
owoczesna drewniana kuchnia od HAPE....od czegoś zaczynali Szefowie Kuchni :)  


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: 55 x 32 x 77,3cm.
Producent: HAPE- gwarancja jakości, trwałości i fantastycznej zabawy.


Hape to niemiecka firma uznawana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są kreatywne, innowacyjne, bezpieczne oraz przyjazne dla środowiska.
 
Zabawki Hape sprzedawane są w ponad 50 krajach na świecie! Zdobyły kilkadziesiąt wyróżnień i nagród!   

Zabawki firmy Hape są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, drewna, w tym drewna bambusowego, drewna FSC oraz drewna niecertyfikowanego,  farb na bazie wody ( które nie uczulają dzieci ). Wszystkie produkty spełniają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Opakowania zabawek robione są w ok. 90%. z recyklingowego papieru.   


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami edukacyjnych gier, układanek i zabawek
dla dzieci w różnym wieku!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA KUCHNIA DLA DZIECI Z WYSPOSAŻENIEM

DREWNIANA KUCHNIA DLA DZIECI Z WYSPOSAŻENIEM

Królewstwo dla Małych Kucharzy.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: