JENGA GRA ZRĘCZNOŚCIOWA

Nowy

Gra dla wszystkich.

Więcej szczegółów

42,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 4Y+
Rozwój umiejętności Rozwija logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, koordynację motoryczną, cierpliwość i dążenie do celu.

Więcej informacji

JENGA to świetna zabawa i rozrywka dla całej rodziny. Ta gra, to znakomity sposób na wspólne spędzenie czasu, emocje, zdrową rywalizację i śmiech.
Jenga zapewni dobry humor wszystkim bawiącym się. 
Gra polega na budowaniu wieży z drewnianych klocków. Każdy poziom wieży to trzy elementy. Gracze w ustalonej kolejności mają za zadanie wyciągnąć dowolny klocek ułożony już na wieży, znajdujący się poniżej aktualnie budowanego poziomu i postawić go na górze. Uwaga!!! Przegrywa ta osoba, która wyciągając klocek przewróci wieżę!


JENGA to gra która rozwija wyobraźnię przestrzenną, kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową oraz poczucie równowagi a także zapewnia niesamowitą zabawę. Jenga to drewniana i edukacyjna gra zręcznościowa. To gra dla rodziny, przyjaciół, wszystkich, którzy chcą się świetnie bawić.
Jenga to również pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego. 

Gra przeznaczona dla osób w wieku 4Y+.
Ilość klocków: 51 sztuk.
Klocki w naturalnym kolorze.
Wymiar pojedynczego klocka: 7,5 X 1,5 X 2,5 cm.
Producent: GOKI. Goki - to nieustanna dbałość o jakość wyprodukowanych przedmiotów. Wysokie walory edukacyjne, pedagogiczne i użytkowe powodują, że zabawki firmy Goki cieszą się dużą popularnością w przedszkolach, szkołach, poradniach i przychodniach rehabilitacyjnych.

Jenga - życzymy udanej zabawy.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdziecie Państwo dużo innych gier, układanek i łamigłówek logicznych oraz manualnych kostek.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

JENGA GRA ZRĘCZNOŚCIOWA

JENGA GRA ZRĘCZNOŚCIOWA

Gra dla wszystkich.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: