DOMINO DREWNIANE KLOCKI DO PRZEWRACANIA

Nowy

Drewniany kulodrom - aż 107 części!

Więcej szczegółów

125,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo-ruchowej i równowagi, poprawa zręczności i dokładności ruchów.

Więcej informacji

Domino to świetna zabawa i rozrywka nie tylko dla najmłodszych. To znakomity sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem i zapewnienie dobrego humoru wszystkim bawiącym się. Zabawa polega na układaniu drewnianych klocków jeden za drugim w niewielkich odległościach (najlepiej na płaskiej powierzchni), tworząc przeróżne wzory. Popchnięty przez nas dowolny klocek, uderzając w sąsiedni, przewraca się i wywołuje upadek kolejnego, a ten kolejny klocek przewraca kolejny klocek....i tak do końca utworzonej budowli.
Emocji, śmiechu i dobrej zabawy jest przy tym co niemiara.

Nasze Kolorowe Domino to zestaw aż 107 elementów, w którym oprócz drewnianych klocków znajdują się m.in. mostek, huśtawka czy dzwoneczek a wszystko to w celu stworzenia wyjątkowej konstrukcji i uczynienia zabawy jeszcze ciekawszej. Domino to zestaw klocków, którego układanie bardzo rozwija dziecięcą wyobraźnię przestrzenną, kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową oraz kształtuje poczucie równowagi. 

Domino to drewniana i edukacyjna zabawka. To pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej wspaniałej zabawy, zadba o Jego prawidłowy rozwój. Domino pozwala zaspokoić dziecięcą potrzebę badania, ciekawości i odkrywania. 

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y.
Ilość elementów: 107.
Wymiary pudełka: 30 x 9 x 24 cm.
Producent: HAPE- gwarancja jakości, trwałości i fantastycznej zabawy.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DOMINO DREWNIANE KLOCKI DO PRZEWRACANIA

DOMINO DREWNIANE KLOCKI DO PRZEWRACANIA

Drewniany kulodrom - aż 107 części!

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: