GRA ZRĘCZNOŚCIOWA KRĘGLE

Nowy

Gra rodzinna dla wszystkich.

Więcej szczegółów

99,99 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 2Y+
Rozwój umiejętności Gra rozwija zdolności manualne, koncentrację, precyzję i wyobraźnię. Uczy zasad zdrowej rywalizacji a przede wszystkim dostarcza dużo zabawy!

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu grę zręcznościową dla Dzieci i całej Rodziny - Włochate Kręgle :)Wesoła i kolorowa grupa potworów staje do rozgrywki. Każdy kręgiel jest inny:  futrzany, z rogami i śmiesznymi minami - rozweselą niejedno dziecko. Kręgle i kula są miękkie, wykonane z różnych materiałów. Kręgle należy ułożyć na gładkiej powierzchni, a następnie z ustalonej odległości zbijać. Celem gry jest oczywiście zbicie jak największej ilości kręgli za jednym uderzeniem kuli. Można ustalić własne zasady i punktację dla każdego zbitego potwora.

Rzucanie do celu to rozwijająca forma spędzenia czasu a przy okazji świetna zabawa. Nasza gra pomaga w trenowaniu celności, zręczności, precyzji ruchów, rozwija zdolności manualne a przede wszystkim pozwala aktywnie spędzić czas zarówno w domu jak i na dworze. Gra zaprojektowana tak aby skupiała uwagę dzieci i zachęcała do zabawy. Grę można wykorzystać też do innych zabaw w domu i na dworze. Kolorowe i śmieszne pluszaki będą też wesoło wyglądać na półce, jako ozdoba. Polecamy!

  • Zestaw zawiera 6 potworów i 1 kulę również potwora.
  • Zalecany wiek: 2Y+.
  • Wymiary kręgla: 15 x 8cm.

Jeszcze więcej rodzinnych gier, układanek i edukacyjnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. Serdecznie zapraszamy!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

GRA ZRĘCZNOŚCIOWA KRĘGLE

GRA ZRĘCZNOŚCIOWA KRĘGLE

Gra rodzinna dla wszystkich.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: