DUŻA EDUKACYJNA KASA SKLEPOWA FISKALNA DLA DZIECI

Nowy

Edukacyjna zabawka dla dzieci.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

69,99 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój dziecięcej wyobraźni, poprawa koordynacji motorycznej, stymulacja wzroku i dotyku, poszerzanie słownictwa, odgrywanie scenek.

Więcej informacji

Drewniana kasa sklepowa to edukacyjna zabawka dla każdego dziecka. Zainspiruje i wprowadzi dziecko w ekscytującą zabawę kasjera lub sprzedawcy w supermarkecie, sklepie z zabawkami, na stacji benzynowej czy lodziarni. W zestawie znajdują się: czytnik kart kredytowych, skaner do kodów kreskowych sprzedawanych produktów, zestaw pieniędzy i karta kredytowa.

Zestaw daje dziecku okazje do zbierania doświadczeń i obserwacji w życiu codziennym, to również świetna zabawa w odgrywanie ról i rozwój umiejętności społecznych, dziecko może ćwiczyć np. używanie zwrotów grzecznościowych i zachowanie w miejscach publicznych.

Nasza Kasa Fiskalna zapewni długą zabawę. Jest trwała i kolorowa, doskonale sprawdzi się zarówno w domu, w przedszkolu jak i na placu zabaw. Mądre zabawki to inwestycja w rozwój dziecka!

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
  • Wymiary: 14,00 x 16,00 x 10,00 cm
  • Producent: SMALL FOOT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kreatywnych i edukacyjnych zabawek, gier, układanek, puzzli oraz pojazdów, dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DUŻA EDUKACYJNA KASA SKLEPOWA FISKALNA DLA DZIECI

DUŻA EDUKACYJNA KASA SKLEPOWA FISKALNA DLA DZIECI

Edukacyjna zabawka dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: