DREWNIANY SUPERMARKET SKLEP DLA DZIECI

Nowy

Supermarket dla dzieci.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

459,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni, poszerzanie słownictwa, przełamywanie tremy, tworzenie historii, zabawa z innymi.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu duże, drewniane stoisko sklepowe dla dzieci! Stoisko posiada ladę sprzedażową, 3 szuflady, regulowany, drewniany zegar, oraz wiele półek i półeczek, które idealnie zaprezentują sklepowe artykuły. Stoisko wykończone zostało zieloną farbą oraz czerwonymi uchwytami. Produkt wykonany z drewna. Odpowiednio zaokrąglony, stabilny i solidny, aby jak najdłużej służyć dzieciom do edukacyjnej zabawy. Duże gabaryty zestawu pozwalają na zabawę większej ilości dzieci jednocześnie.
Zabawka w sklep wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija wyobraźnię i umiejętności społeczne, ćwiczy zdolności manualne, uczy cierpliwości oraz koncentracji. Ponadto dzięki miejscom na segregowanie produktów maluch przyswaja sobie również umiejętność porządkowania rzeczy.

  • Zalecany wiek: 3Y+.
  • Wymiary: 87 x 78 x 112 cm
  • Materiał wykonania: drewno.
  • Producent: SMALL FOOT

Small Foot to podmarka niemieckiej marki Small Foot Design, wykreowanej w 2002 roku. Zabawki Small Foot Design dostarczają dzieciom mnóstwo dobrej, kreatywnej zabawy. Przyczyniają się do rozwoju zmysłów słuchu, wzroku, dotyku, zdolności motorycznych oraz koordynacji ruchu dziecka. Celem działania marki Small Foot Design jest idea: "życie idzie w parze z nauką: zabawki pomagają w dorastaniu". Asortyment cechuje wysoka jakość i bezpieczeństwo, nadzór sprawuje dział kontroli jakości, zabawki są także testowane przez niezależne jednostki badawcze. Do produkcji zabawek używane jest drewno o wysokiej jakości, uzyskiwane z ponownego zalesienia. Wszystkie zabawki odpowiadają Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71. Pakowane są w kartoniki produkowane z certyfikowanego materiału FSC. W ten sposób Small Foot Design przyczynia się do ochrony zasobów leśnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY SUPERMARKET SKLEP DLA DZIECI

DREWNIANY SUPERMARKET SKLEP DLA DZIECI

Supermarket dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: