TOREBKA FILCOWE ROBÓTKI

Nowy

Torba, torebka, torebeczka, torebunia...tylko dla Ciebie! Twoja własna.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

27,49 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Bawełna, filcowe elementy, nitka, koraliki
Grupa wiekowa 4Y+
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni twórczej, koncentracji i cierpliwość, ćwiczenie koordynacji manualnej i tworzenie całościowej pracy.

Więcej informacji

Dzieci mają naturalną potrzebę szukania i eksperymentowania, bo to daje im radość i samozadowolenie. Zabawki dzięki którym dziecko może wyrazić swoje myśli i uczucia są bardzo potrzebne dla jego prawidłowego rozwoju, nasze zestawy do prac ręcznych właśnie takie są. Wyszywanki dla dzieci to zabawki uczące kreatywności i pomysłowości. 

Torebka do samodzielnego ozdobienia pozwoli dziecku na znakomitą zabawę przez dłuuugi czas. Prezentowany zestaw Torebka z Kwiatkiem - to szansa na własnoręczne ozdobienie swojej ulubionej Torebki, udekorowanie jej według własnego pomysłu. W skład zestawu wchodzi bawełniana torebka, filcowy kwiatek, zielona wełenka, koraliki oraz bezpieczne igły. Samodzielna praca dziecka to uwalnianie twórczej weny młodego artysty oraz doskonała forma wyrażania emocji.


Kiedy dziecko rozpocznie swoją wędrówkę z wyszywanką, uwolni swoją kreatywność i ma szansę stworzenia rzeczywiście czegoś wyjątkowego. Posługiwanie się dołączoną do zestawu bezpieczną igłą korzystnie wpłynie na rozwój manualny dziecka oraz będzie wspomagać ćwiczenie koncentracji, precyzji, dokładności i staranności. Samodzielnie zaprojektowaną torebkę dziecko może wykorzystać na zakupy, na spakowanie ulubionej zabawki bądź przytulanki na spacer, może również podarować komuś bliskiemu, ale również może stanowić ona ozdobę dziecięcego pokoju. Będzie to powód do dumy zarówno dla dziecka, jak i rodziców oraz stanie się to inspiracją do tworzenia kolejnych prac.


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.
Ilość elementów: 16.
Wymiary: 38 x 24.
Producent: HAPE.


Z serii zabawek Zrób To Sam dostępne są u nas również torebki do pomalowania, figury przestrzenne do malowania farbkami, zestawy do malowania piaskiem, samodzielnego wyszycia lub wyklejenia. Serdecznie zapraszamy!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

TOREBKA FILCOWE ROBÓTKI

TOREBKA FILCOWE ROBÓTKI

Torba, torebka, torebeczka, torebunia...tylko dla Ciebie! Twoja własna.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: