WYSPA UKŁADANKA DO MALOWANIA

Nowy

Kreatywny zestaw do projektowania i malowania.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

36,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 4Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni przestrzennej, koordynacji wzrokowo-ruchowej i manipulacji palcami, ćwiczenia chwytania przedmiotów i precyzyjnych ruchów.

Więcej informacji

Wszystkie dzieci uwielbiają coś tworzyć. Mogą być to wiersze, piosenki, wyklejanki lub kolorowanki. Dzieci mają naturalna potrzebę szukania i eksperymentowania, bo to daje im radość i samozadowolenie. Zabawki dzięki którym dziecko może wyrazić swoje myśli i uczucia są bardzo potrzebne do prawidłowego rozwoju. Podarujmy radość tworzenia swojemu dziecku - podarujmy kreatywne zestawy do projektowania i malowania.


Prezentowany zestaw Pomaluj To Sam Wyspa - to szansa na własnoręczne wykonanie i udekorowanie według własnego pomysłu, przestrzennej figurki Wyspy na której są zwierzątka, fale morskie oraz drzewo z roślinami. W skład pakietu wchodzą drewniane elementy do złożenia Wyspy, 12 kolorowych farbek, pędzelek oraz koraliki. S
amodzielna praca dziecka to uwalnianie twórczej weny młodego artysty oraz doskonała forma na wyrażanie emocji. To od dziecka będzie zależało co pomaluje, w jakiej kolejności, jakich kolorów użyje.


Samodzielnie przygotowaną przez dziecko i pomalowaną pracę można podarować Babci, Dziadkowi lub Przyjacielowi, może stanowić ona ozdobę dziecięcego pokoju. Będzie to powód do dumy zarówno dla dziecka, jak i rodziców oraz stanie się to inspiracją do tworzenia kolejnych prac.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.
Ilość elementów: 104.
Wymiary: 20 x 8 x 22,6 cm.
Producent: HAPE.


Z tej serii dostępne są również w naszej ofercie inne figury przestrzenne do malowania farbkami, zestawy do malowania piaskiem, samodzielnego wyszycia lub wyklejenia. Zapraszamy!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

WYSPA UKŁADANKA DO MALOWANIA

WYSPA UKŁADANKA DO MALOWANIA

Kreatywny zestaw do projektowania i malowania.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: