WYSPA KREATYWNY ZESTAW DO PROJEKTOWANIA I MALOWANIA

Nowy

Edukacyjna drewniana układanka do złożenia i pomalowania.

Więcej szczegółów

36,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla starszych (3 - 5)
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Stymulowanie wyobraźni, ćwiczenia chwytania przedmiotów, koordynacja wzrokowo-ruchowa

Więcej informacji

Wszystkie dzieci uwielbiają coś tworzyć. Mogą być to wiersze, piosenki, wyklejanki lub kolorowanki. Dzieci mają naturalna potrzebę szukania i eksperymentowania, bo to daje im radość i samozadowolenie. Zabawki dzięki którym dziecko może wyrazić swoje myśli i uczucia są bardzo potrzebne do prawidłowego rozwoju. Podarujmy radość tworzenia swojemu dziecku - podarujmy jemu kreatywny zestaw do malowania.


Prezentowany zestaw Pomaluj To Sam Wyspa- to szansa na własnoręczne wykonanie i udekorowanie według własnego pomysłu, przestrzennej figurki Wyspy na której są zwierzątka, fale morskie oraz drzewo z roślinami. W skład pakietu wchodzą drewniane elementy do złożenia Wyspy, 12 kolorowych farbek, pędzelek oraz koraliki.
Samodzielna praca dziecka to uwalnianie twórczej weny młodego artysty oraz doskonała forma na wyrażanie emocji. To od dziecka będzie zależało co pomaluje, w jakiej kolejności, jakich kolorów użyje.


Samodzielnie przygotowaną przez dziecko i pomalowaną pracę można podarować Babci, Dziadkowi lub Bratu, może stanowić ona ozdobę dziecięcego pokoju. Będzie to powód do dumy zarówno dla dziecka, jak i rodziców oraz stanie się to inspiracją do tworzenia kolejnych prac.
 

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.

Z tej serii dostępne są również inne figury przestrzenne do malowania farbkami, zestawy do malowania piaskiem, samodzielnego wyszycia lub wyklejenia.

Szukasz jeszcze więcej mądrych zabawek. Sprawdź naszą ofertę.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

WYSPA KREATYWNY ZESTAW DO PROJEKTOWANIA I MALOWANIA

WYSPA KREATYWNY ZESTAW DO PROJEKTOWANIA I MALOWANIA

Edukacyjna drewniana układanka do złożenia i pomalowania.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: