ŻYRAFA DREWNIANA UKŁADANKA

Nowy

Edukacyjna układanka do złożenia i pomalowania.

Więcej szczegółów

36,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 4Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni przestrzennej, koncentracji i cierpliwości, poprawa koordynacji manualnej i dokładności.

Więcej informacji

Wszyscy pamiętamy z czasów swojego dzieciństwa, ile radości i satysfakcji dają zabawy plastyczne. Niezależnie od tego czy malujemy piaskiem, farbkami, kredkami – zawsze jest to duża frajda. Podarujmy taką samą radość tworzenia swojemu dziecku.
Prezentowany zestaw Pomaluj To Sam - to szansa na własnoręczne wykonanie arcydzieła. Przestrzenna figurka Żyrafy w dżungli czeka tylko na złożenie i udekorowanie według własnego pomysłu Twojego dziecka. W skład pakietu wchodzą drewniane elementy do złożenia Żyrafy, podstawka, drzewo i roślinki, 12 kolorowych farbek, pędzelek oraz koraliki.


Samodzielna praca dziecka to uwalnianie twórczej pomysłowości młodego artysty oraz doskonała forma na wyrażanie emocji. To od dziecka będzie zależało co pomaluje, w jakiej kolejności, jakich kolorów użyje. Tak przygotowaną przez dziecko pracę warto wyeksponować w jego dziecinnym pokoju. Będzie to powód do dumy zarówno dla dziecka, jak i rodziców oraz stanie się inspiracją do tworzenia kolejnych samodzielnych prac. To również może być najpiękniejszy podarunek dla kogoś bliskiego.

Pomaluj Swoją Żyrafę - to pomysł na kreatywny prezent!
Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 4Y+.
Ilość elementów: 104.
Wymiary: 20 x 8 x 22,6 cm.
Producent: HAPE.


Z serii zestawów do projektowania znajdziecie Państwo u nas również inne figury przestrzenne, oraz inne zestawy do malowania piaskiem, wyklejania, samodzielnego wyszycia oraz sznurowania.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ŻYRAFA DREWNIANA UKŁADANKA

ŻYRAFA DREWNIANA UKŁADANKA

Edukacyjna układanka do złożenia i pomalowania.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: