TOREBKA WOREK Z FILCU

Nowy

Filcowe robótki - zrób to sam.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

31,20 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 5+
Tworzywo wykonania Filc
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji manualnej, koncentracji, cierpliwości i wyobraźni przestrzennej; tworzenie całościowej pracy.

Więcej informacji

Filcowa Torebka Worek to ostatni krzyk mody. A do tego w kolorze niebieskim :) SUPER! Kreatywny zestaw do samodzielnego uszycia Torby dla Młodej Damy to okazja na rozwijającą zabawę dla każdej dziewczynki. To szansa na własnoręczne uszycie swojej wyjątkowej torebki. Torebki-która pasuje do wszystkiego i z wszystkim doskonale się prezentuje! A do tego jest mega pakowna!


Kreatywny Zestaw dla Młodej Damy zawiera wszystko co jest potrzebne do 
stworzenia tej dużej, pięknej i oryginalnej torebki:
- filcowe elementy gotowe do zszycia,
- plastikową igłę,
- bawełniane nici,
- guziki,
- obrazkową i słowną instrukcję. 
Nawlekanie, przeplatanie, szycie i posługiwanie się bezpieczną igłą korzystnie wpływa na rozwój manualny dzieci. Praca nad własną torebką wspomaga koncentrację, precyzję i dokładność. Dzięki naszemu zestawowi każda dziewczynka ma szansę poczuć się jak projektant mody. 
Zaangażowanie i pomoc osoby dorosłej przy tworzeniu tej torebki to niezapomniana zabawa i cudownie wspólnie spędzony czas!


Przygotowana Torebka Worek to oprócz edukacyjnej zabawy związanej z jej tworzeniem, również najmodniejszy dodatek do stroju każdej Młodej Damy. Zmieści się w niej naprawdę wszystko. Torba ma wymiary 30x30x13 cm!!! Można w niej trzymać książki, zeszyty, piórnik, portfel, szczotkę, telefon....i wiele innych jeszcze rzeczy, w zależności od okazji. Torebkę można wykorzystywać na zakupy, na wycieczkę, na spacer. Taki zestaw z Filcową Torebką to również pomysł na wyjątkowy prezent na urodziny dla koleżanki, przyjaciółki czy na zbliżające się święta. To kreatywna, szalenie rozwijająca i zajmująca zabawa.  


Każda Dama chce mieć własną Torebkę. 
Dzięki naszemu zestawowi Twoja Dama będzie miała własną a na dodatek najpiękniejszą Torebkę Worek na świecie!
Zestaw dla dzieci w wieku 5Y+.
Wymiary: 30 x 30 x 13 cm.
Kolor: niebieski.
Producent: Toys Inn, Stnux. 


Z serii zabawek Zrób To Sam znajdą u nas Państwo torebki filcowe w innych wzorach, organizery, słodkie pudełeczka oraz figury przestrzenne do malowania farbami, zestawy piaskowe oraz zestawy do wyklejania oraz wyszywania. Serdecznie zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

TOREBKA WOREK Z FILCU

TOREBKA WOREK Z FILCU

Filcowe robótki - zrób to sam.

Napisz opinię

Produkty powiązane

29 Inne produkty w tej samej kategorii: