SŁODKIE PUDEŁECZKA FILCOWE

Nowy

Pudełeczka z filcu.

Więcej szczegółów

19,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Filc
Grupa wiekowa 5+
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych, cierpliwości, koncentracji i dążenia do celu, tworzenie całościowej pracy, rozwój wyobraźni przestrzennej.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu SŁODKIE PUDEŁECZKA filcowe robótki, zestaw dla kreatywnych przedszkolaków i nie tylko :) Filcowe Robótki to okazja na kreatywną, rozwijającą i twórczą zabawę dla każdego dziecka. Wycięte i przygotowane elementy z filcu należy zszyć ze sobą, w odpowiednich miejscach, stosując odpowiednie nici. Zabawa jest szalenie ciekawa, rozwijająca i wciągająca. Nie chce się skończyć dopóki pudełeczka nie są gotowe!!! :)
 

Przy robotkach ręcznych dziecko uczy się nawlekania, przeplatania, szycia i posługiwania bezpieczną igłą. Taka zabawa korzystnie wpływa na rozwój manualny dzieci, wspomaga koncentrację, precyzję i dokładność. Kreatywny Zestaw Słodkie Pudełeczka zawiera wszystko co jest potrzebne do stworzenia aż 3 różnych pudełeczek, 3 różnych rozmiarów:
- elementy filcowe gotowe do zszycia,
- pompony różnej wielkości,
- plastikową igłę,
- bawełniane nici w 4 kolorach,
- żyłkę wędkarską,
- wypełniacz,
- szczegółową instrukcję obrazkowo-słowną.


P
rzygotowane Pudełeczka to piękny dodatek do wystroju pokoju, to praktyczne pojemniczki na biurko, w których można trzymać różne rzeczy, to oryginalna skarbonka...pomysłów do wykorzystania tych pięknych pudełeczek jest bardzo dużo!  


Nasz Zestaw z Filcowymi Robótkami to również pomysł na wyjątkowy 
prezent na urodziny dla koleżanki, przyjaciółki czy na zbliżające się święta. To gwarancja kreatywnej, szalenie rozwijającej i zajmującej zabawy.
Zestaw dla dzieci w wieku 5Y+.
1 zestaw pozwala na uszycie 3 pudełeczek.
Producent: Toys Inn, Stnux. 


Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zestawami filcowych robótek, figurami przestrzennymi do malowania farbami, zestawami piaskowymi oraz zestawami do wyklejania oraz wyszywania. Każdy u nas znajdziecoś dla siebie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 

Opinie

Napisz opinię

SŁODKIE PUDEŁECZKA FILCOWE

SŁODKIE PUDEŁECZKA FILCOWE

Pudełeczka z filcu.

Napisz opinię

Produkty powiązane

21 Inne produkty w tej samej kategorii: