KOPERTÓWKA - FILCOWA TOREBKA

Nowy

Uszyj swoją własną, najpiękniejszą torebkę.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

32,20 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 5+
Tworzywo wykonania Filc
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni przestrzennej, koncentracji, cierpliwości i dokładności, rozwój zdolności manualnych.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu super modną, nowoczesną, praktyczną i piękną, filcową TOREBKĘ KOPERTÓWKĘ do samodzielnego uszycia dla Młodej Damy. Filcowa Kopertówka to okazja na kreatywną i rozwijającą zabawę dla każdej dziewczynki. To szansa na własnoręczne uszycie swojej wyjątkowej Torebki.
Zestaw dla Młodej Damy zawiera wszystko co jest potrzebne do stworzenia oryginalnej torebki:
- filcowe elementy gotowe do zszycia,
- plastikową igłę,
- bawełniane nici,
- guziki,
- obrazkową i słowną instrukcję. 


Nawlekanie, przeplatanie, szycie i posługiwanie się bezpieczną igłą korzystnie wpływa na rozwój manualny dzieci. Praca nad własną torebką wspomaga koncentrację, precyzję i dokładność. Dzięki naszemu zestawowi każda dziewczynka ma szansę poczuć się jak projektant mody. Zaangażowanie się i pomoc osoby dorosłej przy tworzeniu tej torebki to niezapomniana zabawa i cudownie wspólnie spędzony czas!
Przygotowana Torebka Kopertówka to modny dodatek do stroju Młodej Damy. Można w niej trzymać szczotkę do włosów, gumki, bransoletki, portfelik i inne niezbędne rzeczy. Torebkę można wykorzystywać na zakupy, na wycieczkę, na spacer.
Taki zestaw z Filcową Torebką to również pomysł na wyjątkowy prezent na urodziny dla koleżanki, kuzynki czy na święta. To kreatywna, szalenie rozwijająca i zajmująca zabawa.
Każda Dama chce mieć własną torebkę. Dzięki naszemu zestawowi Twoja Dama będzie miała własną a na dodatek uszytą przez siebie, najpiękniejszą torebkę na świecie! 


Zestaw dla dzieci w wieku 5Y+.
Wymiary: 17 x 14 cm. 
Producent: Toys Inn, Stnux. 


Z serii zabawek Zrób To Sam dostępne są w naszym sklepie inne filcowe torebki, torebki do malowania farbami oraz figury przestrzenne, zestawy piaskowe, zestawy do wyklejania i wyszywania. Jeżeli szukasz jeszcze więcej mądrych zabawek sprawdź naszą pozostałą ofertę.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

KOPERTÓWKA - FILCOWA TOREBKA

KOPERTÓWKA - FILCOWA TOREBKA

Uszyj swoją własną, najpiękniejszą torebkę.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: