Wyprzedaż! ZAPROJEKTUJ SWOJĄ TOREBKĘ, KREATYWNY ZESTAW DLA MŁODEJ DAMY Zobacz większe

FILCOWE ROBÓTKI TOREBKA KOPERTÓWKA

Nowy

Uszyj swoją własną, najpiękniejszą torebkę.

Więcej szczegółów

27,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 5+
Tworzywo wykonania Filc
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni przestrzennej, koncentracji, cierpliwości i dokładności, rozwój zdolności manualnych.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu super modną, nowoczesną, praktyczną i piękną, filcową TOREBKĘ KOPERTÓWKĘ do samodzielnego uszycia dla Młodej Damy. Filcowa Kopertówka to okazja na kreatywną i rozwijającą zabawę dla każdej dziewczynki. To szansa na własnoręczne uszycie swojej wyjątkowej Torebki.
Zestaw dla Młodej Damy zawiera wszystko co jest potrzebne do stworzenia oryginalnej torebki:
- filcowe elementy gotowe do zszycia,
- plastikową igłę,
- bawełniane nici,
- guziki,
- obrazkową i słowną instrukcję. 


Nawlekanie, przeplatanie, szycie i posługiwanie się bezpieczną igłą korzystnie wpływa na rozwój manualny dzieci. Praca nad własną torebką wspomaga koncentrację, precyzję i dokładność. Dzięki naszemu zestawowi każda dziewczynka ma szansę poczuć się jak projektant mody. Zaangażowanie się i pomoc osoby dorosłej przy tworzeniu tej torebki to niezapomniana zabawa i cudownie wspólnie spędzony czas!
Przygotowana Torebka Kopertówka to modny dodatek do stroju Młodej Damy. Można w niej trzymać szczotkę do włosów, gumki, bransoletki, portfelik i inne niezbędne rzeczy. Torebkę można wykorzystywać na zakupy, na wycieczkę, na spacer.
Taki zestaw z Filcową Torebką to również pomysł na wyjątkowy prezent na urodziny dla koleżanki, kuzynki czy na święta. To kreatywna, szalenie rozwijająca i zajmująca zabawa.
Każda Dama chce mieć własną torebkę. Dzięki naszemu zestawowi Twoja Dama będzie miała własną a na dodatek uszytą przez siebie, najpiękniejszą torebkę na świecie! 


Zestaw dla dzieci w wieku 5Y+.
Wymiary: 17 x 14 cm. 
Producent: Toys Inn, Stnux. 


Z serii zabawek Zrób To Sam dostępne są w naszym sklepie inne filcowe torebki, torebki do malowania farbami oraz figury przestrzenne, zestawy piaskowe, zestawy do wyklejania i wyszywania. Jeżeli szukasz jeszcze więcej mądrych zabawek sprawdź naszą pozostałą ofertę.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

FILCOWE ROBÓTKI TOREBKA KOPERTÓWKA

FILCOWE ROBÓTKI TOREBKA KOPERTÓWKA

Uszyj swoją własną, najpiękniejszą torebkę.

Napisz opinię

Produkty powiązane

21 Inne produkty w tej samej kategorii: