SOWA KREATYWNY ZESTAW

Nowy

Edukacyjna drewniana układanka do złożenia i pomalowania.

Więcej szczegółów

37,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 4Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój koncentracji i cierpliwości, wyobraźni przestrzennej, poprawa koordynacji manualnej i zręczności.

Więcej informacji

Zestaw do malowania Sowa to kreatywna zabawka dla przedszkolaków. W jej skład wchodzą elementy do pomalowania tworzące Sówkę na drzewie, 6 kolorowych farbek, pędzelek oraz nitki do ozdobienia ramki. Zestaw z Sową - to szansa na własnoręczne wykonanie arcydzieła. Drewniane elementy czekają tylko na złożenie i udekorowanie według własnego pomysłu dziecka. Aktywność plastyczna dzieci pokazuje jak wiele radości przynosi kreatywna zabawa. Podczas takich zajęć maluchy mogą wyrazić swoje uczucia i myśli.


Samodzielna praca dziecka to uwalnianie twórczej pomysłowości młodego artysty oraz doskonała forma na wyrażanie emocji. To od dziecka będzie zależało co pomaluje, w jakiej kolejności, jakich kolorów użyje. Tak przygotowaną przez dziecko pracę warto wyeksponować w jego dziecinnym pokoju. Będzie to powód do dumy zarówno dla dziecka, jak i rodziców oraz stanie się inspiracją do tworzenia kolejnych samodzielnych prac. To również może być najpiękniejszy podarunek dla najbliższych. 

Kreatywna Sowa - to pomysł na oryginalny prezent! 
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.
Ilość elementów: 17.
Wymiary: 24 x 24 x 0,4 cm.
Producent: HAPE


Z serii kreatywnych zestawów znajdziecie Państwo u nas figury przestrzenne do malowania farbkami, zestawy do malowania piaskiem, wyklejania, samodzielnego wyszycia oraz sznurowania.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

SOWA KREATYWNY ZESTAW

SOWA KREATYWNY ZESTAW

Edukacyjna drewniana układanka do złożenia i pomalowania.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: