ŚLIMAK KREATYWNY ZESTAW

Nowy

Edukacyjna drewniana układanka do pomalowania i złożenia.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

37,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 4Y+
Rozwój umiejętności Stymulowanie wyobraźni, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, precyzji i dokładności.

Więcej informacji

Tabliczka do malowania w postaci Ślimaka to zestaw plastyczny dla przedszkolaków. Dzięki tej kreatywnej zabawce dziecko ma szansę na wykonanie i udekorowanie według własnego pomysłu kolorowego Ślimaka na gałązce. W skład pakietu wchodzą drewniane elementy do pomalowania i ułożenia, 6 kolorowych farbek, pędzelek oraz sznureczki do udekorowania ramki.


Samodzielna praca dziecka to uwalnianie twórczej weny młodego artysty oraz doskonała forma na wyrażanie emocji. To od dziecka będzie zależało co pomaluje, w jakiej kolejności, jakich kolorów użyje. Farby, woda, drewniane elementy pozwolą bardziej rozwinąć wyobraźnię i kreatywność i dają możliwość nowych odkryć. Dzieci mają naturalna potrzebę szukania i eksperymentowania, bo to daje im radość i samozadowolenie. Zabawki dzięki którym dziecko może wyrazić swoje myśli i uczucia są bardzo potrzebne do ich prawidłowego rozwoju.

Samodzielnie przygotowaną przez dziecko i pomalowaną pracę można podarować komuś bliskiemu, może ona stanowić ozdobę dziecięcego pokoju. Będzie to powód do dumy zarówno dla dziecka, jak i rodziców oraz stanie się inspiracją do tworzenia kolejnych prac.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.
Ilość elementów: 16.
Wymiary: 24 x 24 x 0,4 cm.
producent: HAPE.

Z serii kreatywnych zestawów dostępne są również figury przestrzenne do malowania farbkami, zestawy do malowania piaskiem, samodzielnego wyszycia lub wyklejenia. Są to produkty najwyższej jakości, posiadające niezbędne certyfikaty, spełniające normy europejskie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ŚLIMAK KREATYWNY ZESTAW

ŚLIMAK KREATYWNY ZESTAW

Edukacyjna drewniana układanka do pomalowania i złożenia.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: