ŚLIMAK - KREATYWNY ZESTAW DO ZŁOŻENIA I MALOWANIA

Nowy

Edukacyjna drewniana układanka do pomalowania i złożenia.

Więcej szczegółów

38,63 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla starszych (3 - 5)
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Stymulowanie wyobraźni, koordynacja wzrokowo-ruchowa, rozwój precyzji ruchów

Więcej informacji

Tabliczka do malowania - w postaci Ślimaka to zestaw plastyczny dla przedszkolaków. Dzięki tej kreatywnej zabawce dziecko ma szansę na wykonanie i udekorowanie według własnego pomysłu kolorowego Ślimaka na gałązce. W skład pakietu wchodzą drewniane elementy do pomalowania i ułożenia, 6 kolorowych farbek, pędzelek oraz sznureczki do udekorowania ramki.

Samodzielna praca dziecka to uwalnianie twórczej weny młodego artysty oraz doskonała forma na wyrażanie emocji. To od dziecka będzie zależało co pomaluje, w jakiej kolejności, jakich kolorów użyje. Farby, woda, drewniane elementy pozwolą bardziej rozwinąć wyobraźnię i kreatywność i dają możliwość nowych odkryć. Dzieci mają naturalna potrzebę szukania i eksperymentowania, bo to daje im radość i samozadowolenie. Zabawki dzięki którym dziecko może wyrazić swoje myśli i uczucia są bardzo potrzebne do ich prawidłowego rozwoju.

Samodzielnie przygotowaną przez dziecko i pomalowaną pracę można podarować Babci, Dziadkowi lub Bratu, może ona stanowić ozdobę dziecięcego pokoju. Będzie to powód do dumy zarówno dla dziecka, jak i rodziców oraz stanie się to inspiracją do tworzenia kolejnych prac. 


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.
Z tej serii dostępne są również figury przestrzenne do malowania farbkami, zestawy do malowania piaskiem, samodzielnego wyszycia lub wyklejenia. Są to produkty najwyższej jakości, posiadające niezbędne certyfikaty, spełniające normy europejskie i amerykańskie, nietoksyczne. 


Szukasz jeszcze więcej mądrych zabawek. Sprawdź naszą ofertę.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ŚLIMAK - KREATYWNY ZESTAW DO ZŁOŻENIA I MALOWANIA

ŚLIMAK - KREATYWNY ZESTAW DO ZŁOŻENIA I MALOWANIA

Edukacyjna drewniana układanka do pomalowania i złożenia.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: