PUZZLE DREWNIANE JAK ROŚNIE KOGUCIK

Nowy

Drewniana układanka dla dzieci.

Więcej szczegółów

31,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczenie chwytania, przekładania przedmiotów i dopasowywania, poszerzanie wyobraźni i słownictwa.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu czterowarstwowe puzzle, które prezentują kolejne fazy rozwoju kogucika, etapy od jajka do dorosłego osobnika. Nasuwa się tu odwieczne pytanie…co było pierwsze jajko czy kura? :)

Puzzle przedstawiają następujące stadia rozwoju:

– pierwszy etap - jajko – każde dziecko z pewnością wie czym ono jest, lecz może nie do końca zdaje sobie sprawę jaka moc drzemie w tak niepozornym jajku,
- drugie stadium - z jajka wykluwa się kurczaczek,
- etap trzeci- kurczaczek rośnie, staje się młodym kogutem, który już zaczyna co rano budzić całe gospodarstwo swoim głośnym KUKURYKU!,
- czwarta, czyli ostatnia warstwa puzzli to dorosły kogut, piękny, kolorowy budzący podziw na podwórku…

Puzzle z pewnością wzbudzą chęć do poznawania świata, zachęcą dziecko do opowiadania historyjek, jak z jajka powstaje kogut, jakie przygody mogą być na wsi. Zabawka pobudzi młodego odkrywcę do wypowiedzi. Nasze puzzle pomogą rozwijać motorykę, logiczne myślenie, kreatywność oraz wyobraźnię. Elementy układanki są idealne dla małych rączek dzięki czemu nauka nigdy się nie znudzi. Takie ćwiczenia to doskonałe przygotowanie do przyszłej edukacji przedszkolnej jak i wspólna zabawa z dzieckiem. 
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i wysoka jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze drewniane zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
Z tej serii posiadamy także puzzle – „Jak rośnie motylek” i „Jak rośnie żabka”
Postaw na puzzle - to rozwijająca zabawka dla Twojego dziecka!


Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary opakowania: 24,00 x 3,00 x 25,00cm
Producent: VIGA.
Puzzle drewniane od Viga to zabawka trwała, przyjazna naturze, kolorowa a za razem bezpieczna – wykonana z najwyższej jakości drewna – pokryta bezpiecznymi farbami aby zapewnić pełne bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą puzzli, zabawek edukacyjnych oraz kreatywnych zestawów, dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PUZZLE DREWNIANE JAK ROŚNIE KOGUCIK

PUZZLE DREWNIANE JAK ROŚNIE KOGUCIK

Drewniana układanka dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: