PORY ROKU 4 X PUZZLE DREWNIANE

Nowy

Drewniana układanka o porach roku.

Więcej szczegółów

96,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 24M+
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczenie chwytania, przekładania przedmiotów i dopasowywania, poszerzanie słownictwa.

Więcej informacji

Puzzle z Serii Cztery Pory Roku od firmy Viga, przedstawiają wszystkie pory roku. Wiosna – piękna i radosna – na którą czekamy z utęsknieniem.  Lato – czas wakacji, wypoczynku, zabawy. Jesień – barwna i kolorowa. Zima – kojarząca się ze śniegiem, bałwankiem, sankami… Dziecko z radością będzie układać puzzle, które przybliżą jemu zmiany jakie zachodzą w przyrodzie a także różne sposoby spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. 
Każdy zestaw zawiera 24 elementy, puzzle plus podkładka na której jest kopia obrazka ułatwiająca układnie mniejszym dzieciom. Puzzle ponadto pomogą w nauce logicznego myślenia, poprawią pamięć, pobudzą wyobraźnię, poprawią koordynację ręka-oko oraz wzbogacą słownictwo.


Puzzle cztery pory roku to idealna propozycja nie tylko dla maluszków… To doskonałe narzędzie które sprawdzi się także w terapii zajęciowej, podczas zajęć logopedycznych. Wartości jakie niesie za sobą układanie puzzli są nieocenione. Już od najmłodszych lat dziecka należy zadbać o jego rozwój. Jedną z form łączenia zabawy z nauką jest układanie puzzli. Badania naukowe potwierdzają, iż dzieci, które bawią się w układanie puzzli mają później lepsze zdolności przestrzenne. Zabawa puzzlami to dla dzieci znakomity trening pamięci, nauka rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Podczas próby dopasowywania właściwego elementu do części obrazu maluch:

• rozwija umiejętność chwytania palcami i precyzję ruchów,
• ćwiczy naukę przez naśladowanie oraz określa miejsce położenia przedmiotu,
• uczy się koncentracji i cierpliwości.

Puzzle to zabawka, która rozwija w dziecku wiarę we własne możliwości. Poprzez układanie elementów dziecko uczy się kontrolować swoje ruchy zgodnie z własną wolą, planować, szukać rozwiązań i powtarzać.
Postaw na puzzle-to rozwijająca zabawka dla Twojego dziecka!

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 24M+.
Ilość elementów: 4 x 24.
Producent: VIGA.
Puzzle drewniane od Viga to zabawka trwała, przyjazna naturze, kolorowa a za razem bezpieczna – wykonana z najwyższej jakości drewna – pokryta bezpiecznymi farbami aby zapewnić pełne bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą puzzli, zabawek edukacyjnych oraz kreatywnych zestawów, dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PORY ROKU 4 X PUZZLE DREWNIANE

PORY ROKU 4 X PUZZLE DREWNIANE

Drewniana układanka o porach roku.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: