PUZZLE ALFABET MAŁE LITERY

Nowy

Małe Litery układanka edukacyjna.

Więcej szczegółów

56,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwijanie zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo-ruchowej, nauka przez naśladowanie, określanie miejsca położenia przedmiotów, ćwiczenie koncentracji i cierpliwości.

Więcej informacji

Puzzle Alfabet Małe Litery to zestaw 26 małych liter alfabetu, ale zarazem dużych i poręcznych. Większość dzieci jest świadoma istnienia liter i cyfr na długo jeszcze, zanim rozpoczną naukę w szkole. Dzięki takim edukacyjnym Puzzlom dzieci zdobywają wiedzę poprzez zabawę, zapoznają się z wyglądem i kształtem liter, cyfr oraz figur. Małe Litery to kolorowe, drewniane puzzle. Odpowiednia wielkość i łagodne kształty sprawiają, że dziecko swobodnie wyjmuje elementy, przemieszcza i dopasowuje. Litery zachęcają swoim wyglądem do eksperymentowania, można tworzyć różne słowa oraz nazwy i imiona.

Zabawa puzzlami to dla dzieci znakomity trening pamięci i cierpliwości, nauka rozpoznawania i różnicowania kształtów oraz logicznego myślenia. Podczas próby dopasowywania właściwego elementu do części obrazu maluch:
• rozwija umiejętność chwytania palcami i precyzję ruchów,
• ćwiczy naukę przez naśladowanie oraz określa miejsce położenia przedmiotu,
• uczy się koncentracji i spostrzegawczości.
Puzzle to zabawa, która rozwija w dziecku wiarę we własne możliwości. Poprzez układanie elementów dziecko uczy się kontrolować ruchy zgodnie z własną wolą, planować, szukać rozwiązań i powtarzać.
Postaw na puzzle-to rozwijająca zabawka dla Twojego dziecka!

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3Y.
Ilość elementów: 27.
Wymiary: 28,5 x 27,5 x 1,8 cm.
Producent: HAPE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostała ofertą puzzli i zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku. Nauka przez zabawę! Zabawki, które rozwiną Twoje dziecko.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PUZZLE ALFABET MAŁE LITERY

PUZZLE ALFABET MAŁE LITERY

Małe Litery układanka edukacyjna.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: