PUZZLE BIBLIOTEKA

Nowy

Nie tylko książki - 3000 el.

Więcej szczegółów

63,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Tworzywo wykonania Papier
Rozwój umiejętności Układanie puzzli rozwija: wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne, koordynację wzrokowo ruchową, ćwiczy cierpliwość i dążenie do celu.

Więcej informacji

Prezentowany zestaw 3000 puzzli przedstawia Bibliotekę na Strahovie w czeskiej Pradze. Książki, antyczne biurko, globusy, obrazy na ścianach, sklepienie.....widok przepiękny!!! Puzzle robią wrażenie!
Prezentowany zestaw oryginalnych puzzli wyprodukowany został przez firmę DINO. Puzzle są dedykowane dla starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Puzzle oprócz samej radości układania i tworzenia, dostarczają dodatkowych wrażeń wizualnych na długo jeszcze po ułożeniu całości obrazu. Puzzle po ułożeniu utworzą obraz o wymiarach 117 x 84cm, który można włożyć w ramę i powiesić na ścianie, co będzie niezwykłą ozdobą salonu. Puzzle firmy DINO charakteryzują się trwałością i wyrazistością, mają bardzo ładne i żywe kolory, elementy nie rozwarstwiają się. Obraz posiada mnóstwo szczegółów, które idealnie są widoczne dzięki wysokiej jakości wykonania. Dokładność i precyzja produkcji to gwarancja zadowolenia!


Układanie puzzli to rozrywka na wysokim poziomie. 
Podczas prób dopasowywania elementów ćwiczymy koncentrację, cierpliwość, logiczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną. Tworzenie tak pięknych obrazów od podstaw to wielka radość podczas samego układania jak i potem wielka duma, że jednak się udało!!! Postaw na nasze puzzle, to oryginalny prezent na każdą okazję - naprawę warto!


Układanka przeznaczona dla osób w wieku 14Y+.
Wymiary ułożonego obrazka: 117 x 84 cm.
Wymiary opakowania: 43,2 x 30 x 5,5 cm.
Ilość elementów: 3000.
Producent: DINO.Firma DINO to najwyższa jakość puzzli, doskonała jakość druku, piękne, wyraziste obrazy, duża szczegółowość i nasycone kolory. Firma działa na rynku od 1993roku i od samego początku kładzie duży nacisk na materiały najwyższej jakości, szczegółowe projektowanie i dokładny proces produkcji. To firma rodzinna z tradycjami.
Puzzle DINO - najwyższa jakość w rozsądnej cenie!  


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami wyjątkowych puzzli oraz edukacyjnymi zabawkami, grami i układankami dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.


Opinie

Napisz opinię

PUZZLE BIBLIOTEKA

PUZZLE BIBLIOTEKA

Nie tylko książki - 3000 el.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: