PODWODNY ŚWIAT ŚWIECĄCE PUZZLE

Nowy

Neonowe puzzle 1000 elementów.

Więcej szczegółów

55,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Papier
Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Rozwój umiejętności Układanie puzzli rozwija wyobraźnię przestrzenną i zdolności manualne, wycisza, uczy cierpliwości, koncentracji i dążenia do celu.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu niesamowite, świecące w ciemności puzzle, neonową układankę ilustrującą "Świat pod wodą". Już nie tylko nurek może zobaczyć ten ekscytujący widok!
Prezentowany zestaw oryginalnych, neonowych puzzli wyprodukowany został przez firmę DINO i składa się z 1000 elementów. Puzzle są dedykowane dla starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Młodsze dzieci z chęcią też ułożą taki piękny obraz, ale wsparcie osoby dorosłej jest w takim przypadku mile widziane.

Puzzle firmy DINO posiadają fluorescencyjną farbę, która w ciemności emituje zarys zwirząt i elementów tła. Nasze puzzle oprócz samej radości układania i tworzenia, dostarczają dodatkowych wrażeń wizualnych na długo jeszcze po ułożeniu całości obrazu. Niejednokrotnie są powodem do dumy!!! Prezentowany zestaw zawiera 1000 elementów. Puzzle po ułożeniu utworzą obraz o wymiarach 47 x 66 cm, który można włożyć w ramę i powiesić na ścianie, co będzie stanowiło oryginalną ozdobę pokoju! Nasze puzzle charakteryzują się trwałością i wyrazistością, mają bardzo ładne i żywe kolory. Można układać je wciąż na nowo, elementy nie rozwarstwiają się. Dokładność i precyzja wykonania to gwarancja zadowolenia! Najwyższa jakość puzzli w rozsądnej cenie.

Układanie puzzli to rozrywka na wysokim poziomie.  Podczas prób dopasowywania elementów ćwiczymy koncentrację, cierpliwość, logiczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną. Tworzenie tak pięknych obrazów od podstaw to wielka radość podczas samego układania jak i potem wielka duma, że jednak się udało!!! Puzzle neonowe od firmy DINO są świetne!

Postaw na nasze puzzle, to oryginalny prezent na każdą okazję - naprawę warto!
Układanka przeznaczona dla osób w wieku 14Y+.
Wymiary ułożonego obrazka: 47 x 66 cm.
Ilość elementów: 1000.
Producent: DINO.
Firma DINO to najwyższa jakość puzzli, doskonała jakość druku, piękne, wyraziste obrazy, duża szczegółowość i nasycone kolory. Firma działa na rynku od 1993roku i od samego początku kładzie duży nacisk na materiały najwyższej jakości, szczegółowe projektowanie i dokładny proces produkcji. To firma rodzinna z tradycjami. Puzzle DINO - najwyższa jakość w rozsądnej cenie!


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami wyjątkowych puzzli oraz edukacyjnymi zabawkami, grami i układankami dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl- zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 

Opinie

Napisz opinię

PODWODNY ŚWIAT ŚWIECĄCE PUZZLE

PODWODNY ŚWIAT ŚWIECĄCE PUZZLE

Neonowe puzzle 1000 elementów.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: