MOST ŚWIECĄCE PUZZLE

Nowy

Neonowy widok 1000el.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

57,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Tworzywo wykonania Papier
Rozwój umiejętności Układanie puzzli rozwija: wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne, koordynację wzrokowo ruchową, ćwiczy cierpliwość i dążenie do celu.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu piękne, świecące w ciemności puzzle. Neonowa układanka ilustruje Most - Wieżę na tle miasta nocą. Widok przepiękny!!!

Prezentowany zestaw oryginalnych, neonowych puzzli wyprodukowany został przez firmę DINO i składa się z 1000 elementów. Puzzle są dedykowane dla starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Młodsze dzieci z chęcią też ułożą taki piękny obraz, ale wsparcie osoby dorosłej jest w takim przypadku mile widziane. 

Puzzle firmy DINO posiadają fluorescencyjną farbę, która w ciemności emituje zarys budynków, budowli i elementów tła. Nasze puzzle oprócz samej radości układania i tworzenia, dostarczają dodatkowych wrażeń wizualnych na długo jeszcze po ułożeniu całości obrazu. Prezentowany zestaw zawiera 1000 elementów. Puzzle po ułożeniu utworzą obraz o wymiarach 66 x 47cm, który można włożyć w ramę i powiesić na ścianie, co będzie stanowiło oryginalną ozdobę pokoju! Nasze puzzle charakteryzują się trwałością i wyrazistością, mają bardzo ładne i żywe kolory. Można układać je wciąż na nowo, elementy nie rozwarstwiają się. Dokładność i precyzja wykonania to gwarancja zadowolenia! Najwyższa jakość puzzli w rozsądnej cenie.

Układanie puzzli to rozrywka na wysokim poziomie. Podczas prób dopasowywania elementów ćwiczymy koncentrację, cierpliwość, logiczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną. Tworzenie tak pięknych obrazów od podstaw to wielka radość podczas samego układania jak i potem wielka duma, że jednak się udało!!! Puzzle neonowe od firmy DINO są świetne! Postaw na nasze puzzle, to oryginalny prezent na każdą okazję - naprawę warto!


Układanka przeznaczona dla osób w wieku 14Y+.
Wymiary ułożonego obrazka: 66 x 47 cm.
Ilość elementów: 1000.
Producent: DINO.Firma DINO to najwyższa jakość puzzli, doskonała jakość druku, piękne, wyraziste obrazy, duża szczegółowość i nasycone kolory. Firma działa na rynku od 1993roku i od samego początku kładzie duży nacisk na materiały najwyższej jakości, szczegółowe projektowanie i dokładny proces produkcji. To firma rodzinna z tradycjami.
Puzzle DINO - najwyższa jakość w rozsądnej cenie!  


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami wyjątkowych puzzli oraz edukacyjnymi zabawkami, grami i układankami dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.


Opinie

Napisz opinię

MOST ŚWIECĄCE PUZZLE

MOST ŚWIECĄCE PUZZLE

Neonowy widok 1000el.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: