PUZZLE AUTA 4x54

Nowy

CARS aż 4 układanki w 1 pudełku!

Więcej szczegółów

35,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla starszych (3 - 5)
Tworzywo wykonania Papier
Rozwój umiejętności Rozwój koncentracji, cierpliwości, logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu mega odjazdowe puzzle z autami, stworzone na podstawie wielkiego kinowego przeboju dla dzieci "AUTA". CARS to aż 4 edukacyjne układanki zamknięte w jednym opakowaniu, pozwalające na ułożenie 4 samochodów. Jeden zestaw składa się z 4 niezależnych układanek a każdy obrazek to 54 elementy.


Puzzle wyprodukowała firma DINO. C
harakteryzują się one trwałością i wyrazistością, mają bardzo ładne i żywe kolory. Można układać je wciąż na nowo, elementy nie rozwarstwiają się. Dokładność i precyzja wykonania to gwarancja zadowolenia! DINO to najwyższa jakość puzzli w rozsądnej cenie.


Układanie puzzli to rozwijająca zabawa dla każdego dziecka. Podczas prób dopasowywania elementów dziecko ćwiczy cierpliwość, koncentracjęlogiczne myślenie, dążenie do celu i wyobraźnię przestrzenną. Puzzle wspomagają ogólny rozwój dziecka i ich układanie jest zalecane przez poradnie pedagogiczne. 

Postaw na nasze puzzle i podaruj dziecku najpiękniejszy prezent!
Układanka przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.
Wymiary: 20 x 13 cm.
Ilość elementów: 216.
Producent: DINO.
Firma DINO to najwyższa jakość puzzli, doskonała jakość druku, piękne, wyraziste obrazy, duża szczegółowość i nasycone kolory. Firma działa na rynku od 1993roku i od samego początku kładzie duży nacisk na materiały najwyższej jakości, szczegółowe projektowanie i dokładny proces produkcji. To firma rodzinna z tradycjami.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertąna z wyjątkowymi puzzlami oraz edukacyjnymi zabawkami, grami i układankami
dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PUZZLE AUTA 4x54

PUZZLE AUTA 4x54

CARS aż 4 układanki w 1 pudełku!

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: