PUZZLE ALFABET Zobacz większe

ALFABET LITERY EDUKACYJNE DREWNIANE PUZZLE

Nowy

Drewniane puzzle z literami.

Więcej szczegółów

42,30 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Kształtuje i doskonali sprawność manualną, uczy cierpliwości i koncentracji, zachęca do nauki czytania i pisania.

Więcej informacji

Puzzle Alfabet Duże Litery to kolorowe i drewniane puzzle edukacyjne. Na prostokątnej planszy znajduje się 26 dużych i poręcznych liter zachęcających dziecko do zabawy i do nauki. Na każdym klocku jest uchwyt, pomagający na swobodne wyjmowanie elementów. Pod puzzlami jak i na całej planszy znajdują się kolorowe obrazki, które zachęcają dziecko do rozwijania słownictwa. Odpowiednia wielkość i łagodne kształty sprawiają, że dziecko swobodnie wyjmuje, przemieszcza i dopasowuje elementy. Zabawa z literkami przygotowuje dziecko do nauki czytania i pisania.


Zabawa puzzlami to dla dzieci znakomity trening pamięci i cierpliwości, nauka rozpoznawania i różnicowania kształtów oraz logicznego myślenia. Podczas próby dopasowywania właściwego elementu do części obrazu maluch:
• rozwija umiejętność chwytania palcami i precyzję ruchów,
• ćwiczy naukę przez naśladowanie oraz określa miejsce położenia przedmiotu,
• uczy się koncentracji i spostrzegawczości.


Puzzle to zabawa, która rozwija w dziecku wiarę we własne możliwości. Poprzez układanie elementów dziecko uczy się kontrolować ruchy zgodnie z własną wolą, planować, szukać rozwiązań i powtarzać. Postaw na puzzle - to rozwijająca zabawka dla każdego dziecka!

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów: 27.
Wymiary produktu: 29,4 x 20,8 x 1,6cm.
Producent: HAPE.

Z serii edukacyjnych puzzli dostępne są również w naszej ofercie Puzzle Alfabet Duże i Małe Litery, Liczby, Pojazdy Ratownicze, Pojazdy Budowlane, Farma Zwierząt oraz Dzikie Zwierzęta, Figury i Owoce. Nauka przez zabawę! Zabawki, które rozwiną Twoje dziecko.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ALFABET LITERY EDUKACYJNE DREWNIANE PUZZLE

ALFABET LITERY EDUKACYJNE DREWNIANE PUZZLE

Drewniane puzzle z literami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: