PUZZLE CYFRY Zobacz większe

DREWNIANE PUZZLE Z UCHWYTAMI CYFERKI CYFRY LICZBY

Nowy

Edukacyjna układanka z cyframi.

Więcej szczegółów

38,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 24M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Kształtuje i doskonali sprawność manualną, uczy cierpliwości i koncentracji, przekładania, dopasowywania elementów, uczy cyfr i dodawania.

Więcej informacji

Puzzle Liczby to kolorowa i drewniana układanka. Na planszy znajduje się 10 dużych i poręcznych cyfr. Odpowiednia wielkość i łagodne kształty sprawiają, że dziecko swobodnie wyjmuje, przemieszcza i dopasowuje elementy. Pod każdym klockiem znajduje się odpowiednia do danej liczby, ilość kolorowych przedmiotów. Dzięki naszym puzzlom dziecko oprócz samego poznawania cyferek i ćwiczeń manualnych, uczy się liczenia i dodawania.

Większość dzieci jest świadoma istnienia liter i cyfr na długo jeszcze, zanim rozpoczną naukę w szkole. Dzięki takim edukacyjnym puzzlom dzieci zdobywają wiedzę poprzez zabawę, zapoznają się z wyglądem i kształtem cyfr. Zabawa puzzlami to dla dzieci znakomity trening pamięci i cierpliwości, nauka rozpoznawania i różnicowania kształtów oraz logicznego myślenia. Podczas próby dopasowywania właściwego elementu do części obrazu maluch:
• rozwija umiejętność chwytania palcami i precyzję ruchów,
• ćwiczy naukę przez naśladowanie oraz określa miejsce położenia przedmiotu,
• uczy się koncentracji i spostrzegawczości.
Puzzle to zabawa, która rozwija w dziecku wiarę we własne możliwości. Poprzez układanie elementów dziecko uczy się kontrolować ruchy zgodnie z własną wolą, planować, szukać rozwiązań i powtarzać. Postaw na puzzle - to rozwijająca zabawka dla Twojego dziecka!


Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 24M+.
Ilość elementów: 11.
Wymiary produkty: 29,4 x 20,8 x 1,6 cm.
Producent: HAPE

Z serii edukacyjnych puzzli dostępne są również w naszej ofercie: Alfabet Duże i Małe Litery, Pojazdy Ratownicze, Pojazdy Budowlane, Farma Zwierząt oraz Dzikie Zwierzęta.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE PUZZLE Z UCHWYTAMI CYFERKI CYFRY LICZBY

DREWNIANE PUZZLE Z UCHWYTAMI CYFERKI CYFRY LICZBY

Edukacyjna układanka z cyframi.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: