KONIK NA BIEGUNACH DLA DZIEWCZYNKI

Nowy

Łatek dla dzieci.

Więcej szczegółów

185,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Materiał, drewno
Rozwój umiejętności Trenowanie chwytania i trzymania przedmiotów, ćwiczenie utrzymywania równowagi i odpowiedniego balansowania ciałem, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i myślenia przyczynowo-skutkowego.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu interaktywnego Konika na Biegunach, stabilną, bezpieczną i pięknie wykonaną Princess!

Princess to zabawka wszechczasów, to przyjemny w dotyku, śliczny i wyjątkowy Konik na Biegunach. To spełnienie marzeń każdej Dziewczynki. Zabawka oprócz tradycyjnej funkcji bujania, wydaje dźwięki: rżenia oraz galopu a także porusza mordką i ogonkiem. Konik posiada drewniane uchwyty gwarantujące komfort i bezpieczeństwo bujania oraz bardzo wygodne, wyprofilowane siodło. Konik jest bardzo wytrzymały i stabilny, bieguny zostały wykonane z mocnego drewna. Płozy są odpowiednio zakończone, co zapobiega nadmiernemu rozbujaniu zabawki. Konik posiada cudowną, długą grzywę do czesania, oraz śliczne świecące serduszko.

Konik na Biegunach może służyć dziecku do siedzenia, bujania, pchania, przeciągania, może być on towarzyszem wszystkich zabaw. Koń na Biegunach to rozwijająca zabawka dla każdego dziecka. Kształtuje ona sprawność i koordynację ruchową, zaspokaja naturalną dziecięcą potrzebę ruchu, wspomaga rozwój ruchowy, motorykę oraz utrzymywanie równowagi, wpływa na polepszenie orientacji przestrzennej. 

Konik Princess:

  • rusza ogonem
  • rusza paszczą
  • wydaje odgłosy
  • posiada odblaskowe serduszko
  • wykonany z miękkiego pluszu
  • posiada siodło
  • posiada drewniane uchwyty
  • posiada certyfikat bezpieczeństwa CE
  • konik zasilany jest trzema bateriami AA 1,5V(tradycyjne paluszki), brak w zestawie

Wymiary: 73x28x67
Maksymalne obciążenie 30kg
Producent: MILLY MALLY.
Nasz Konik na Biegunach to pomysł na wyjątkowy prezent! To solidne wykonanie, dbałość o każdy szczegół wykończenia, bezpieczeństwo i trwałość użytkowania. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi propozycjami, gdzie znajdą Państwo edukacyjne zabawki, gry i układanki dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

KONIK NA BIEGUNACH DLA DZIEWCZYNKI

KONIK NA BIEGUNACH DLA DZIEWCZYNKI

Łatek dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: