DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA

Nowy

Remiza Strażacka dla każdego strażaka!

Więcej szczegółów

399,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój manualny, chwytanie, przenoszenie i umieszczanie przedmiotów, rozwój wyobraźni i kreatywności, poszerzanie słownictwa.

Więcej informacji

Duża, drewniana remiza strażacka i dodatkowe drewniane elementy jej wyposażenia, to zapowiedź świetnej przygody i niekończącej się zabawy. Komplet składa się z remizy, będącej jednocześnie garażem i akcesoriów strażackich, dla jeszcze atrakcyjniejszej zabawy dla Małych Strażaków. Remiza posiada ponadto lądowisko dla helikopterów, zjeżdżalnię dla strażaków oraz gong. Wszystkie elementy wykonane zostały z drewna. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw ze strażakami w roli głównej. 

Ten fantastyczny zestaw przyczynia się do rozwoju dziecięcej wyobraźni i ich kreatywności. Wspomaga rozwój motoryki oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Remiza jest trwała i bezpieczna, dopracowana w najmniejszym szczególe a każdy detal został dokładnie zaplanowany i wykonany. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Ten zestaw to pomysł na wyjątkowy prezent, zapewniający długą zabawę.


Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów: 31.
Wymiary produktu: 37 x 44 x 27 cm.

Producent: SEVI.

Sevi jest najstarszym producentem drewnianych zabawek w Europie, firma powstała w 1831r. Od momentu powstania cały czas podąża za innowacją i postępem w świecie dzieci. Sevi każdego roku wprowadza do swojej oferty nowe produkty, nowatorskie koncepcje i style, aby nieustannie bawić, rozwijać, zachwycać i zaskakiwać. Zabawki Sevi są wykonane ręcznie i ręcznie malowane co dodaje im wartości. Wśród bogatego asortymentu znajdują się ponadczasowe zabawki do pchania i ciągnięcia, instrumenty muzyczne, magnetyczne książki - układanki, zestawy konstrukcyjne i zabawki edukacyjne.

Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych zestawów pasjonujących oraz edukacyjnych zabawek, gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałym propozycjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA

DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA

Remiza Strażacka dla każdego strażaka!

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: