CIĘŻARÓWKA MAGNETYCZNA Z NARZĘDZIAMI

Nowy

Pchacz z narzędziami.

Więcej szczegółów

276,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 12M+
Tworzywo wykonania Drewno, magnesy
Rozwój umiejętności Rozwój manualny, koordynacji wzrokowo-ruchowej, zręczności i precyzji ruchów, rozwój wyobraźni i kreatywności.

Więcej informacji

Ciężarówka magnetyczna z narzędziami do pchania, francuskiej marki Janod to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Dzięki 24 drewnianym elementom, zabawa wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji, rozwija wyobraźnię oraz umiejętności społeczne zachęcając do odgrywania różnych scenek. W skład zestawu wchodzą: śrubki, nakrętki, śrubokręt, klucz, młotek, oraz ciężarówka do pchania. Dzięki miejscom na posegregowane narzędzia dziecko uczy się również zachowywać porządek.


Wszystkie dzieci lubią naśladować dorosłych, dlatego też firma Janod proponuje linię zabawek Bricolo - ‘zabawa w dom’. Starannie wykonane i bezpieczne zabawki rozwijają kreatywność dziecka, jego zdolności manualne oraz ćwiczą motorykę dłoni. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na jego wszechstronny rozwój, wspierając przy tym umiejętności społeczne, rozwiązywanie problemów oraz zabawy z rówieśnikami. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.


Ciężarówka zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.
Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 12M+.
Wymiary: 33 x 23 x 45,5 cm
Ilość elementów: 24.
Producent: JANOD
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!


Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych pasjonujących zabawek oraz edukacyjnych gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

CIĘŻARÓWKA MAGNETYCZNA Z NARZĘDZIAMI

CIĘŻARÓWKA MAGNETYCZNA Z NARZĘDZIAMI

Pchacz z narzędziami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: