PIESEK NA BIEGUNACH DREWNIANY BUJAK

Nowy

Drewniany bujaczek.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

199,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 10M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i myślenia przyczynowo-skutkowego, trenowanie chwytania i trzymania przedmiotów, utrzymywanie równowagi i odpowiedniego balansowania ciała.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu zabawkę wszechczasów, ale w innej wersji - Pieska Na Biegunach :) 
D
rewniany, trwały i w pełni bezpieczny Piesek od niemieckiej firmy HAPE z pewnością będzie źródłem wesołego śmiechu i radosnej zabawy. Nasza propozycja to sprawdzona, w pełni bezpieczna i atestowana zabawka! Całość wykonana jest z ekologicznego drewna i pomalowana farbami na bazie wody, nie wywołuje uczuleń ani alergii. Zabawka posiada dwie rączki gwarantujące komfort i bezpieczeństwo bujania. Siedzisko jest stabilne, zapewnia dziecku swobodną przestrzeń do siedzenia a na swoim końcu posiada dodatkowe zabezpieczenie podtrzymujące. Oparcie nóg na biegunach wzmacnia uczucie pewności i bezpieczeństwa.


Piesek na Biegunach może służyć dziecku do siedzenia, bujania, pchania, przeciągania, może być on towarzyszem wszystkich zabaw. Jest to rozwijająca zabawka dla każdego dziecka. Kształtuje ona sprawność i koordynację ruchową oraz:
- zaspokaja naturalną dziecięcą potrzebę ruchu,
- wspomaga rozwój ruchowy, motorykę oraz utrzymywanie równowagi,
wpływa na polepszenie orientacji przestrzennej,
- rozwija wyobraźnię, kreatywność i pomysłowość. 

Piesek na Biegunach - czas na bujanie! 
Piesek na Biegunach zalecany jest dla dzieci powyżej 10 miesięcy, 
ale zarówno maluszki jak i starszaki będą się świetnie na nim czuły.
Wymiary: 67 x 10 x 36 cm.
Producent: HAPE

Zabawka została wyprodukowana przez firmę HAPE. Hape to gwarancja jakości, trwałości i bezpiecznej zabawy.
Hape to niemiecka firma uznawana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są kreatywne, innowacyjne, bezpieczne oraz przyjazne dla środowiska. 
Zabawki Hape sprzedawane są w ponad 50 krajach na świecie! Zdobyły kilkadziesiąt wyróżnień i nagród! Zabawki firmy Hape są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, drewna, w tym drewna bambusowego, drewna FSC oraz drewna niecertyfikowanego, farb na bazie wody ( które nie uczulają dzieci ). Wszystkie produkty spełniają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Opakowania zabawek robione są w ok. 90%. z recyklingowego papieru.  


Nasz Piesek na Biegunach to pomysł na wyjątkowy prezent! To solidne wykonanie, dbałość o każdy szczegół wykończenia, bezpieczeństwo i trwałość użytkowania. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi propozycjami, gdzie znajdą Państwo edukacyjne 
zabawki, gry i układanki dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PIESEK NA BIEGUNACH DREWNIANY BUJAK

PIESEK NA BIEGUNACH DREWNIANY BUJAK

Drewniany bujaczek.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: