DREWNIANA LAWETA Z WYŚCIGÓWKAMI

Nowy

Drewniana laweta do dalekich podróży.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

69,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, wyobraźni i kreatywności. Poszerzanie słownictwa, poprawa zdolności manualnych i precyzji ruchów.

Więcej informacji

Drewniana Laweta to zestaw czterech kolorowych samochodzików oraz samochodu lawety, którymi można bawić się oddzielnie lub łączyć w całość. Drewniany pojazd ma dwa poziomy, górną płytę można opuścić tak aby stworzyła rampę po której wjadą i zjadą samochody. Dodatkowym atutem jest zamontowany kołeczek dzięki któremu można odpiąć lawetę lub swobodnie skręcać naczepą. Drewniane autka sprawdzą się podczas zabawy w domu oraz w terenie. Dziecko chętnie zabierze je do piaskownicy czy plac zabaw. To uniwersalny pojazd do niekończącej się zabawy.

Zabawa samochodami przyczynia się do rozwoju dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Wspomaga rozwój motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.


Laweta jest duża, trwała i stabilna, to pomysł na prezent zapewniający długą zabawę.
Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: dł.: 28,50cm x wys.: 14,50cm x szer.: 8,00cm.
Producent: VIGA.
VIGA jest firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku międzynarodowym sukcesywnie rozszerzając swój zasięg i grono odbiorców. Naturalność, bezpieczeństwo, edukacyjność i pełnia zabawy – to dzisiejsze hasła przyświecające projektantom VIGA przy tworzeniu każdej z nowych zabawek. Sprzedawane produkty odpowiadają na poznawcze, estetyczne i emocjonalne potrzeby dzieci. Stymulują wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne, a przede wszystkim dostarczają dzieciom ogromnej radości.

Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych pasjonujących zabawek oraz edukacyjnych gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA LAWETA Z WYŚCIGÓWKAMI

DREWNIANA LAWETA Z WYŚCIGÓWKAMI

Drewniana laweta do dalekich podróży.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: