DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA HAPE

Nowy

Wyjątkowy zestaw dla każdego strażaka!

Więcej szczegółów

289,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój manualny, chwytanie, przenoszenie i umieszczanie przedmiotów, rozwój wyobraźni i kreatywności.

Więcej informacji

Chyba każdy z chłopców marzy o tym żeby choć przez chwilę być strażakiem...
Dzięki temu wyjątkowemu zestawowi to marzenie może się spełnić! Duża, drewniana trzy poziomowa remiza strażacka, będzie służyć młodym strażakom w każdej akcji. Dodatkowe elementy wyposażenia takie jak: gaśnica, dzwon alarmowy, łóżko, fotele czy bieżnia uczynią zabawę jeszcze fajniejszą. Uchylne drzwi garażowe nigdy się nie zatną a lina pozwoli strażakowi na szybki ślizg do samochodu. Dzięki naszej Remizie Strażackiej oraz dziecięcej wyobraźni nasi milusińscy mają okazję stać się niczym Strażak Sam, który zawsze i wszędzie każdemu pomoże. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw ze strażakami w roli głównej. 

Ten fantastyczny zestaw przyczynia się do rozwoju dziecięcej wyobraźni i ich kreatywności. Wspomaga rozwój motoryki oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Remiza jest trwała i bezpieczna, dopracowana w najmniejszym szczególe a każdy detal został dokładnie zaplanowany i wykonany. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Ten zestaw to pomysł na wyjątkowy prezent, zapewniający długą zabawę.

Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów: 8.
Wymiary produktu: 48 x 28 x 47 cm.
Producent: HAPE.
Hape to niemiecka firma uznawana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są kreatywne, innowacyjne, bezpieczne oraz przyjazne dla środowiska.
Zabawki Hape sprzedawane są w ponad 50 krajach na świecie! Zdobyły kilkadziesiąt wyróżnień i nagród! Zabawki firmy Hape są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, drewna, w tym drewna bambusowego, drewna FSC oraz drewna niecertyfikowanego,  farb na bazie wody ( które nie uczulają dzieci ). Wszystkie produkty spełniają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Opakowania zabawek robione są w ok. 90%. z recyklingowego papieru.

Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych zestawów pasjonujących oraz edukacyjnych zabawek, gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA HAPE

DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA HAPE

Wyjątkowy zestaw dla każdego strażaka!

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: