STRAŻ POŻARNA DO SKŁADANIA

Nowy

Klocki konstrukcyjne.

Więcej szczegółów

143,20 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 24M+
Rozwój umiejętności Rozwój manualny i koordynacji wzrokowo-ruchowej, pobudzanie wyobraźni i kreatywności.

Więcej informacji

Wóz strażacki francuskiej marki Janod to odjazdowy pojazd dla wszystkich strażaków, dużych i małych. Samochód składa się samemu a potem wspaniale się nim bawi przez dłuuugi czas. Samodzielne konstruowanie straży pożarnej rozwija zdolności manualne dziecka oraz uczy kreatywnego myślenia. Jest to świetny trening koncentracji i precyzji ruchów. Cały zestaw składa się z 28 elementów, które po złożeniu zmieniają się w wóz strażacki z trzema strażakami. Do pojazdu dołączony jest klucz i śrubokręt potrzebny do rozłożenia i złożenia wozu. 

Zabawa samochodami przyczynia się do rozwoju dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Wspomaga rozwój motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Straż pożarna jest duża, trwała i stabilna. Została dokładnie i starannie wykonana z drewna i pomalowana bezpiecznymi farbami.


Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 24M+.

Wymiary: 31,50 x 10 x 38 cm.
Ilość elementów: 27.

Producent: JANOD 
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY


Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych pasjonujących zabawek oraz edukacyjnych gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

STRAŻ POŻARNA DO SKŁADANIA

STRAŻ POŻARNA DO SKŁADANIA

Klocki konstrukcyjne.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: