TOR WYŚCIGOWY Z AUTAMI

Nowy

Zabawa w wyścigi.

Więcej szczegółów

191,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni i kreatywności, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej i sprawności manualnej, poszerzanie słownictwa.

Więcej informacji

Uwaga, Uwaga zaczynamy wyścigi Formuły 1! Każdy chętny może wziąć w nich udział. Kibice oczekują i wiwatują. Emocjonujaca zabawa gwarantowana. Trzy, dwa, jeden.....start! :)
Tor wyścigowy składa się z puzzli tworzących tor wyścigowy, pudełka w kształcie trybun stanowiącego element scenerii, 3 drewnianych samochodzików oraz naklejek z flagami państw. Tor wyścigowy od firmy Janod to zabawka, która przyczynia się do rozwoju wyobraźni, pobudza kreatywne myślenie, poprawia motorykę, zdolności manualne oraz usprawnia koordynację wzrokowo-ruchową pociechy. To również pomysł na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem i niesamowitą zabawę.

Pojazdy i kolejki drewniane Janod z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju dziecka. Duży wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych, pobudzających wyobraźnię historii, dzięki czemu Twoje dziecko szybko się nie znudzi zabawą. Wszystkie zabawki z serii Story Janod pasują do siebie, co pozwoli na zebranie znaczącej kolekcji. Drewniane zabawki wpływają pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka. Rozwijają kreatywne myślenie, zestawy ćwiczą małe rączki i pomagają w rozwoju zdolności manualnych. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Tor wyścigowy.....to spełnienie marzeń małego rajdowca. 


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów: 6.
Wymiary: 41 x 12 x 28 cm
Zabawka została wyprodukowana przez firmę JANOD.
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą, jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!
Janod – JUST PLAY.

Więcej odjazdowych zabawek, edukacyjnych gier i układanek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie - serdecznie zapraszamy!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

Opinie

Napisz opinię

TOR WYŚCIGOWY Z AUTAMI

TOR WYŚCIGOWY Z AUTAMI

Zabawa w wyścigi.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: