DREWNIANY PARKING GARAŻ WIELOPOZIOMOWY + AUTA

Nowy

Stacja benzynowa, garaż, autka - baw się bez końca.

Więcej szczegółów

344,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój wyobraźni i kreatywności, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej i sprawności manualnej, poszerzanie słownictwa.

Więcej informacji

Zestaw drewniany Stacja benzynowa i garaż marki JANOD to idealny prezent dla każdego dziecka. Komplet składa się z kilkupoziomowej stacji obsługi pojazdów, w której znajduje się myjnia samochodowa i stacja benzynowa, a także akcesoriów: taksówki, radiowozu, dwóch czerwonych aut, skutera z kierowcą, dystrybutorów paliw, mechanika z kołem, pracownika obsługi. Do zestawu dołączono komplet naklejek, którymi dziecko może ozdobić ściany budynku. Wszystkie elementy wykonane zostały z drewna. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw.

Pojazdy i zabawki drewniane Janod z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju dziecka. Ogromny wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych, pobudzających wyobraźnię historii, dzięki czemu dziecko szybko się nie znudzi zabawą. Wszystkie zabawki z serii Story Janod pasują do siebie, co pozwoli na zebranie znaczącej kolekcji. Drewniane zabawki wpływają pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka. Rozwijają kreatywne myślenie, zestawy ćwiczą małe rączki i pomagają w rozwoju zdolności manualnych. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Wielopoziomowy Garaż to odjazdowa zabawka, to spełnienie marzeń małego rajdowca. 


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów: 8 + naklejki.
Wymiary Parkingu: 57,6 x 31,2 x 44,1 cm.
Zabawka została wyprodukowana przez firmę JANOD.
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą, jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!
Janod – JUST PLAY.

Więcej odjazdowych zabawek, edukacyjnych gier i układanek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie - serdecznie zapraszamy!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY PARKING GARAŻ WIELOPOZIOMOWY + AUTA

DREWNIANY PARKING GARAŻ WIELOPOZIOMOWY + AUTA

Stacja benzynowa, garaż, autka - baw się bez końca.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: