PIANKOWE PUZZLE SAMOCHÓD TERENOWY

Nowy

Zestaw konstrukcyjny JEEP

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

57,10 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Pianka, plastik
Grupa wiekowa Dla starszych (3 - 5)
Rozwój umiejętności Cierpliwość, wytrwałość w dążeniu do celu, spostrzegawczość, logiczne myślenie, wyobraźnia przestrzenna.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu kolorowe, plastyczne i wytrzymałe piankowe puzzle, z których składa się SAMOCHÓD TERENOWY - JEEP. Piankowe puzzle marki SEVI to propozycja nie tylko dla miłośników motoryzacji :) To propozycja zabawy dla wszystkich. To sposób na spędzanie wolnego czasu i kreatywną zabawę.
Zestaw zrób to sam z Piankowym JEEPEM to rozwijająca zabawa. Pobudza wyobraźnię przestrzenną, zmysł konstrukcyjny a przede wszystkim zdolności manualne. Układając model ćwiczymy logiczne myślenie, cierpliwość, dokładność i precyzję. 

Zestaw zawiera wszystko co jest potrzebne zbudowania Samochodu Terenowego:
- elementy piankowe,
- łączniki,
- obrazkową instrukcję.
Jeepa składamy z przygotowanych piankowych elementów, które należy powypychać z form. Wyjęte elementy składamy i łączymy ze sobą (wszystko jest w zestawie). Złożony samochód jest stabilny, trwały i miły w dotyku. Doskonale nadaje się do jazdy po caaaałym domu i nie tylko :) Złożony Jeep ma wymiary 28 x 15 x 16 cm! 
Piankowy Samochód polecamy wszystkimktórzy szukają zabawki niekonwencjonalnej i rozwijającej umysł dziecka.


Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów: 38.
Wymiary: 28 x 15 x 16 cm.
Producent: SEVI. 
Sevi jest najstarszym producentem drewnianych zabawek w Europie, firma powstała w 1831r. Od momentu powstania cały czas podąża za innowacją i postępem w świecie dzieci. Sevi każdego roku wprowadza do swojej oferty nowe produkty, nowatorskie koncepcje i style, aby nieustannie bawić, rozwijać, zachwycać i zaskakiwać. Zabawki Sevi są wykonane ręcznie i ręcznie malowane co dodaje im wartości. Wśród bogatego asortymentu znajdują się ponadczasowe zabawki do pchania i ciągnięcia, instrumenty muzyczne, magnetyczne książki - układanki, zestawy konstrukcyjne i zabawki edukacyjne.


Zabawka nowa, zapakowana w kolorowe, kartonowe pudełko. To oryginalna propozycja na prezent.
W naszej ofercie również motor do skręcania. Zapraszamy!

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PIANKOWE PUZZLE SAMOCHÓD TERENOWY

PIANKOWE PUZZLE SAMOCHÓD TERENOWY

Zestaw konstrukcyjny JEEP

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: