DREWNIANY KONIK NA BIEGUNACH

Nowy

Drewniany bujaczek.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

261,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 10M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i myślenia przyczynowo-skutkowego, trenowanie chwytania i trzymania przedmiotów, utrzymywanie równowagi i odpowiedniego balansowania ciała.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu odjazdową zabawkę wszechczasów, ognistego Rumaka na Biegunach, drewnianego, trwałego i w pełni bezpiecznego KONIA NA BIEGUNACH od niemieckiej firmy HAPE. Koń na Biegunach to zabawka, którą zna chyba każde dziecko i kojarzy się nam z oznaką beztroskiego dzieciństwa, radosnej zabawy, wesołego śmiechu i tak jest również dzisiaj.
Nasz Koń na Biegunach to sprawdzona, w pełni bezpieczna i atestowana zabawka! Całość wykonana jest z ekologicznego drewna i pomalowana farbami na bazie wody, nie wywołuje uczuleń ani alergii, tak jak to jest w przypadku sztucznej sierści! Zabawka ma opływowy kształt, posiada dwie rączki gwarantujące komfort i bezpieczeństwo bujania. Siedzisko jest stabilne, zapewnia dziecku swobodną przestrzeń do siedzenia a na swoim końcu posiada dodatkowe zabezpieczenie podtrzymujące. Oparcie nóg na biegunach wzmacnia uczucie pewności i bezpieczeństwa.


Konik na Biegunach ma wiele zastosowań, może służyć dziecku do siedzenia, bujania, pchania, przeciągania, może być on towarzyszem wszystkich zabaw. Koń na Biegunach to rozwijająca zabawka dla każdego dziecka. Kształtuje ona sprawność i koordynację ruchową oraz:
- zaspokaja naturalną dziecięcą potrzebę ruchu,
- wspomaga rozwój ruchowy, motorykę oraz utrzymywanie równowagi,
wpływa na polepszenie orientacji przestrzennej,
- rozwija wyobraźnię, kreatywność i pomysłowość. 

Konik na Biegunach - pobujam się! 

Konik na Biegunach zalecany jest dla dzieci powyżej 10 miesięcy, 
ale zarówno maluszki jak i starszaki będą się świetnie na nim czuły.
Wymiary: 67,6 x 28,3 x 52,2 cm.
Producent: HAPE
Zabawka została wyprodukowana przez firmę HAPE. Hape to gwarancja jakości, trwałości i bezpiecznej zabawy.

Hape to niemiecka firma uznawana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek wykonanych z materiałów ekologicznych. Zabawki Hape są kreatywne, innowacyjne, bezpieczne oraz przyjazne dla środowiska. 
Zabawki Hape sprzedawane są w ponad 50 krajach na świecie! Zdobyły kilkadziesiąt wyróżnień i nagród! Zabawki firmy Hape są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Do ich produkcji używa się materiałów naturalnych, drewna, w tym drewna bambusowego, drewna FSC oraz drewna niecertyfikowanego, farb na bazie wody ( które nie uczulają dzieci ). Wszystkie produkty spełniają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa (CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC). Opakowania zabawek robione są w ok. 90%. z recyklingowego papieru. 
 


Nasz Konik na Biegunach to pomysł na wyjątkowy prezent! To solidne wykonanie, dbałość o każdy szczegół wykończenia, bezpieczeństwo i trwałość użytkowania. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi propozycjami, gdzie znajdą Państwo edukacyjne 
zabawki, gry i układanki dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY KONIK NA BIEGUNACH

DREWNIANY KONIK NA BIEGUNACH

Drewniany bujaczek.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: