DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA GARAŻ

Nowy

Wyjątkowy zestaw dla każdego strażaka!

Więcej szczegółów

362,40 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój manualny, chwytanie, przenoszenie i umieszczanie przedmiotów, rozwój wyobraźni i kreatywności, poszerzanie słownictwa.

Więcej informacji

Chyba każdy z chłopców marzy o tym żeby choć przez chwilę być strażakiem...
Dzięki temu wyjątkowemu zestawowi to marzenie może się spełnić! Duża, drewniana remiza strażacka, dodatkowe drewniane elementy i pojazdy to zapowiedź świetnej przygody i niekończącej się zabawy. Komplet składa się z remizy, będącej jednocześnie kilkupoziomowym garażem oraz 10 akcesoriów: helikoptera, karetki, wozu strażackiego, lekarza, dwóch strażaków, sztucznych płomieni, hydrantu, drabiny i sygnalizacji świetlnej. Remiza posiada ponadto lądowisko dla helikopterów oraz miejsca parkingowe. Wszystkie figurki wykonane zostały z drewna. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z strażakami w roli głównej. 

Pojazdy i kolejki drewniane Janod z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju dziecka. Ogromny wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych, pobudzających wyobraźnię historii, dzięki czemu Twoje dziecko szybko się nie znudzi. Wszystkie zabawki z serii Story Janod pasują do siebie, co pozwoli na zebranie znaczącej kolekcji.

Ten fantastyczny zestaw przyczynia się do rozwoju dziecięcej wyobraźni i kreatywności u dzieci. Wspomaga rozwój motoryki oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Remiza jest trwała i bezpieczna, dopracowana w najmniejszym szczególe a każdy detal został dokładnie zaplanowany i wykonany. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.


Ten zestaw to pomysł na wyjątkowy prezent, zapewniający długą zabawę.


Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów: 11.
Wymiary produktu: 45 x 30 x 36,5 cm.

Producent: JANOD.
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!
Janod – JUST PLAY.


Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych zestawów pasjonujących oraz edukacyjnych zabawek, gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA GARAŻ

DREWNIANA REMIZA STRAŻACKA GARAŻ

Wyjątkowy zestaw dla każdego strażaka!

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: