RAKIETA KOSMICZNA, STATEK KOSMICZNY

Nowy

Centrum Dowodzenia w Kosmosie.

Więcej szczegółów

479,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla starszych (3 - 5)
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Rozwój zainteresowania otaczającym światem, rozwój wyobraźni i kreatywności, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej

Więcej informacji

Ta zabawka to prawdziwy odlot!

Kosmos, Gwiazdy, Księżyc, Planety i cała galaktyka już jest w zasięgu Twojej ręki. Nasza Rakieta Kosmiczna zabierze Cię w odległe miejsca i pozwoli przeżyć niezapomniane przygody.
Na tym Statku Kosmicznym jest wszystko czego potrzeba aby odbywać podniebne przygody. Komputery pokładowe, ekrany, wskaźniki, łazik planetarny, sonda, robot, apteczka pierwszej pomocy i kompasy, zielony ufoludek, kosmiczne skafandry, łóżko....i wiele innych rzeczy, a wszystko to znajduje się na 3 piętrach.

Rakieta ma 74 cm wysokości, składa się z 3 pieter a każde piętro to inny wystrój, to inna historia. Dzięki naszej Rakiecie Kosmicznej dzieci mogą wybrać się w podniebną podróż. Mogą snuć historie i wcielać się w różnych bohaterów. Zabawka ta przyczynia się do rozwoju wyobraźni, pobudza kreatywne myślenie, zachęca dziecko do zdobywania wiedzy na temat kosmosu i otaczających nas planet. Zabawa naszym Statkiem Kosmicznym dodatkowo pozwala dziecku na rozwój zdolności manualnych oraz usprawnia koordynację wzrokowo-ruchową pociechy. To także pomysł na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem, osoby dorosłe również poczują frajdę z lotu w przestworzach i spełnią swoje dziecięce marzenia.


Centrum Dowodzenia Kosmicznego to odlotowa zabawka, 
to spełnienie marzeń każdego astronauty.
Zabawka wykonana jest z drewna, wszystkie elementy stanowiące wystrój Rakiety zostały pomalowane farbami na bazie wody,więc nie wywołują alergii. Są bardzo kolorowe i wiernie odzwierciedlają prawdziwe przedmioty galaktyki.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Ilość elementów 37.
Wymiary Rakiety: 47,8 x 47,8 x 74 cm. 

Zabawka została wyprodukowana przez firmę HAPE. Hape to gwarancja jakości, trwałości i bezpiecznej zabawy.

Więcej odlotowych i edukacyjnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Zapraszamy!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

RAKIETA KOSMICZNA, STATEK KOSMICZNY

RAKIETA KOSMICZNA, STATEK KOSMICZNY

Centrum Dowodzenia w Kosmosie.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: