DREWNIANY WÓZEK PCHACZ + KLOCKI ALFABET

Nowy

Pchacz z klockami.

Więcej szczegółów

64,30 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 24M+
Rozwój umiejętności Ciągnięcie i pchanie przedmiotów, układanie i przekładanie elementów, koordynacja wzrokowo-ruchowa, precyzja ruchów i chwytania.

Więcej informacji

Drewniane klocki wraz z wózkiem do ich przewożenia to idealny zestaw dla dziecka. Zabawka łączy w sobie zalety zabawki do pchania i ciągnięcia oraz tradycyjnych, drewnianych klocków. 
Wózek spełnia wiele funkcji: można go pchać i ciągnąć, może służyć do przewożenia klocków lub innych zabawek. W wózku znajduje się 30 kolorowych klocków, które ozdabiają cyferki, literki, zwierzątka i inne obrazki. Kolorowe klocki dają wiele możliwości ich wykorzystania, zapewniają wielogodzinną zabawę, odkrywanie i ciągle to nowe pomysły.
Wózek natomiast kształtuje sprawność i koordynację ruchową dziecka oraz zaspokaja naturalną dziecięcą potrzebę ruchu i wspomaga rozwój ruchowy i motorykę. Dzięki funkcji ciągnięcia, dziecko może zestaw zabrać ze sobą gdziekolwiek będzie chciało.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 2Y+.
Ilość elementów: 30.
Wymiary : 20,5 x 22,5 x 7cm.
Producent: Melissa & Doug.

Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych pasjonujących zabawek oraz edukacyjnych gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY WÓZEK PCHACZ + KLOCKI ALFABET

DREWNIANY WÓZEK PCHACZ + KLOCKI ALFABET

Pchacz z klockami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: