DREWNIANY WÓZEK CHODZIK Z KLOCKAMI

Nowy

Jeździk z klockami.

Więcej szczegółów

136,60 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 12M+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Zachęta do aktywności fizycznej, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, układanie, przekładanie i dopasowywanie elementów, rozwój zdolności manualnych.

Więcej informacji

Drewniany, edukacyjny wózek to zestaw drewnianych klocków wraz z dużym i stabilnym wózkiem do ich przewożenia. Zabawka łączy w sobie zalety zabawki do pchania i ciągnięcia oraz wspomaga dziecko w stawianiu pierwszych kroków. Wysokość wózka jest idealna dla rocznego malca. Kółka mają opaski z gumy, co zapewnia stabilność zabawki a dodatkowo sprawia, że wózek nie rysuje podłogi w domu. W komplecie znajduje się 30 drewnianych kolorowych klocków w różnych kształtach, które umożliwią tworzenie wielu niepowtarzalnych konstrukcji.

Sam wózek spełnia wiele funkcji, można go pchać i ciągnąć, może służyć do przewożenia klocków, zabawek i lalek oraz ulubionych przytulanek. Wózek może być również towarzyszem spacerów Malucha. Drewniane klocki przenoszą dziecko do krainy wyobraźni, zapewniają wielogodzinną zabawę, odkrywanie i ciągle to nowe pomysły.

Nasz wózek kształtuje sprawność i koordynację ruchową dziecka oraz:
- zaspokaja naturalną dziecięcą potrzebę ruchu,
- wspomaga rozwój ruchowy i motorykę,
- wpływa na rozwój orientacji przestrzennej,
- rozwija wyobraźnię, kreatywność i pomysłowość.

Nasze edukacyjne zabawki wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, dzieci rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, kontakt z estetycznymi materiałami, wysokiej jakości.


Zabierz nasz wózek ze sobą - gdziekolwiek pójdziesz!!

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
Ilość elementów: 30
Wymiary zabawki: 28 x 39 x 47cm.
Producent: LELIN

Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych pasjonujących zabawek oraz edukacyjnych gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANY WÓZEK CHODZIK Z KLOCKAMI

DREWNIANY WÓZEK CHODZIK Z KLOCKAMI

Jeździk z klockami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: