DREWNIANA LAWETA Z AUTAMI

Nowy

Drewniana zabawka.

Więcej szczegółów

67,70 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 2Y+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, wyobraźni i kreatywności. Poszerzanie słownictwa, poprawa zdolności manualnych i precyzji ruchów.

Więcej informacji

Drewniana Laweta to zestaw trzech kolorowych samochodzików oraz samochodu lawety, którymi można bawić się oddzielnie lub łączyć w całość. Drewniany pojazd ma dwa poziomy, górną płytę można opuścić tak aby stworzyła rampę po której wjadą i zjadą samochody. Dodatkowym atutem jest zamontowany kołeczek dzięki któremu można odpiąć lawetę lub swobodnie skręcać naczepą. Drewniane autka sprawdzą się podczas zabawy w domu oraz w terenie. Dziecko chętnie zabierze je do piaskownicy czy plac zabaw. To uniwersalny pojazd do niekończącej się zabawy.

Zabawa samochodami przyczynia się do rozwoju dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Wspomaga rozwój motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Laweta jest duża, trwała i stabilna, to pomysł na prezent zapewniający długą zabawę.

Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 2Y+.
Wymiary: dł.: 27,5 x 7 x 14cm.
Producent: CLASSIC WORLD.

Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych pasjonujących zabawek oraz edukacyjnych gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA LAWETA Z AUTAMI

DREWNIANA LAWETA Z AUTAMI

Drewniana zabawka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: