DREWNIANA CIĘŻARÓWKA DO SKŁADANIA

Nowy

Autoskładak - samochód ciężarowy.

Więcej szczegółów

81,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Składanie modeli wpływa pozytywnie na rozwój manualny, poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej, pobudza wyobraźnię i kreatywność.

Więcej informacji

Autoskładak to innowacyjna zabawka, która pozwala na kreatywną zabawę dla dzieci. Z części, które są w zestawie, można złożyć dżwig, maszynę budowlaną czy robota. Samochód składa się samemu a potem wspaniale się nim bawi przez dłuuugi czas. Samodzielne konstruowanie rozwija zdolności manualne dziecka oraz uczy je kreatywnego myślenia. Jest to świetny trening koncentracji i precyzji ruchów. Kreatywna zabawka pozwala na montaż własnych konstrukcji oraz łączenie elementów z różnych zestawów. Dzięki temu każdy zestaw z tej serii, można powiększać i dokładać wciąż nowe rozwiązania.

Zestaw składa się z elementów drewnianych, metalowych, gumowych, plastikowych i kartonowego kontenera. Części doskonale do siebie pasują i łatwo się montują. W zestawie jest również instrukcja montażowa, która zawiera aż 9 różnych wzorów modeli. Zestaw zawiera 53 elementy, kartonowy kontener, woreczek materiałowy na klocki oraz instrukcja. Kartonowy kontener posiada na górze magnes, który można wykorzystać również do innych zabaw.

W naszym sklepie można zakupić również inne składaki np. wóz strażacki, karetkę czy motocykl. Części z wszystkich zestawów składaków można łączyć ze sobą tworząc większe i ciekawsze pojazdy. Zabawa samochodami przyczynia się do rozwoju dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Wspomaga rozwój motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Wiek: 3Y+ ( zalecamy dla dzieci od 6 lat ).
Ilość elementów: 53.
Producent: CLASSIC WORLD.
Całość zapakowana w kolorowe pudełko. Idealnie pasuje na prezent.


Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych pasjonujących zabawek oraz edukacyjnych gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA CIĘŻARÓWKA DO SKŁADANIA

DREWNIANA CIĘŻARÓWKA DO SKŁADANIA

Autoskładak - samochód ciężarowy.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: