DREWNIANA KARETKA DO SKŁADANIA

Nowy

Autoskładak - ambulans.

Więcej szczegółów

78,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Składanie modeli wpływa pozytywnie na rozwój manualny, poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej, pobudza wyobraźnię i kreatywność.

Więcej informacji

Autoskładak to innowacyjna zabawka, która pozwala na kreatywną zabawę dla dzieci. Z części, które są w zestawie, można złożyć kilka różnych pojazdów. Jednym z nich jest ambulans. Samochód składa się samemu a potem wspaniale się nim bawi przez dłuuugi czas. Samodzielne konstruowanie rozwija zdolności manualne dziecka oraz uczy je kreatywnego myślenia. Jest to świetny trening koncentracji i precyzji ruchów. Kreatywna zabawka pozwala na montaż własnych konstrukcji oraz łączenie elementów z różnych zestawów. Dzięki temu każdy zestaw z tej serii, można powiększać i dokładać wciąż nowe rozwiązania.

Zestaw zawiera 53 elementów, na które składają się:

  • części drewniane, metalowe i łączniki z tworzywa
  • figurka sanitariusza
  • woreczek na spakowanie całości
  • instrukcja

Całość zapakowana w kolorowe pudełko. Idealnie pasuje na prezent.

W naszym sklepie można zakupić również inne składaki np. wóz strażacki, ciężarówkę czy motocykl. Części z wszystkich zestawów składaków można łączyć ze sobą tworząc większe i ciekawsze pojazdy. Zabawa samochodami przyczynia się do rozwoju dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Wspomaga rozwój motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Wiek: 3Y+ ( zalecamy dla dzieci od 6 lat ).
Wymiary opakowania: 35 x 24 x 8cm.
Ilość elementów: 53.
Producent: CLASSIC WORLD.


Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych pasjonujących zabawek oraz edukacyjnych gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA KARETKA DO SKŁADANIA

DREWNIANA KARETKA DO SKŁADANIA

Autoskładak - ambulans.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: