UGEARS POCIĄG Z WAGONEM MODEL 3D

Nowy

Ruchomy mechaniczny model.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

295,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Tworzywo wykonania Drewniana sklejka
Rozwój umiejętności Rozwija myślenie konstruktywne i wyobraźnię przestrzenną, ćwiczy zdolności manualne, spostrzegawczość, kreatywność i cierpliwość.

Więcej informacji

UGEARS to drewniane, ruchome konstrukcje, zaprojektowane przez profesjonalistów i miłośników modelarstwa, to wykonane z laserową precyzją i zegarmistrzowską dokładnością modele przestrzenne. UGEARS to pierwsze na świecie, opatentowane modele mechaniczne 3D ze sklejki do samodzielnego montażu.

Istota modeli Ugears to precyzyjne mechanizmy, trybiki, cięgna, wahadła i przekładnie. Wszystkie te elementy po złożeniu w całość, tworzą niepowtarzalną ruchomą makietę z manualnym naciągiem. Modele Ugears dostarczają wielu pozytywnych emocji, począwszy od dumy z ułożenia, radości z działania po wielkie zadowolenie z posiadania tak pięknego eksponatu. Modele te przeznaczone są dla wszystkich osób, który lubią budować, składać, układać, konstruować, majsterkować, każdy będzie zachwycony tymi modelami. To również propozycja dla kolekcjonerów ceniących oryginalne i wyjątkowe przedmioty.


Prezentowany model Mechanicznego Pociągu wraz z wagonem i torami to bardzo dokładnie wykonany, starannie laserowo wycięty pojazd. Wszystkie elementy tego modelu wykonane są z tzw. sklejki w naturalnym kolorze drewna, są one perfekcyjnie wycięte, dzięki czemu do ich złożenia nie potrzeba używania żadnych narzędzi ani kleju. Pociąg należy złożyć z przygotowanych części. Drewniane elementy wyjmujemy z naciętych ramek i składamy według załączonej instrukcji. Jest to wyzwanie nie tylko dla miłośników kolei: 443 elemety i ponad 650mm długości. Pociąg z wielką gracją porusza się po torach, ciągnąc dołączony wagon. Zadbano o wszystkie najmniejsze szczegóły: otwierany dach i okna, wyjmowane schodki, ruchome przekładnie, tutaj każdy detal jest bardzo ważny. 

Mechaniczny Model 3D Ruchomego pociągu wraz z wagonem to nietuzinkowy eksponat, wyjątkowy okaz, piękna ozdoba, oryginalny zbiór kolekcjonerski.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, przedstawiającego działanie Mechanicznego Pociągu - modelu 3D Ugears.


Model po złożeniu ma wymiary: 680mm X 132mm X 100mm.

Producent: Ugears.
Model zalecany jest dla osób w wieku 14Y+.
Materiał wykonania: fornir, brzoza, guma.
Ilość elementów: 443.


Szkatułka, Traktor, Silnik Pneumatyczny, Kombajn, Sejf czy Przyczepa - ruchome modele od firmy Ugars oraz więcej kreatywnych i oryginalnych przedmiotów do zabawy znajdziecie Państwo w naszej ofercie, zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

UGEARS POCIĄG Z WAGONEM MODEL 3D

UGEARS POCIĄG Z WAGONEM MODEL 3D

Ruchomy mechaniczny model.

Napisz opinię

Produkty powiązane

6 Inne produkty w tej samej kategorii: