UGEARS - RUCHOMY MECHANICZNY TRAMWAJ

Nowy

Ruchomy mechaniczny model do samodzielnego złożenia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

119,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa Dla najstarszych ( +6 )
Tworzywo wykonania Drewniana sklejka
Rozwój umiejętności Rozwija wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne, spostrzegawczość i kreatywność, cierpliwość i myślenie konstruktywne

Więcej informacji

UGEARS – pierwsze na świecie, opatentowane modele mechaniczne 3D ze sklejki do samodzielnego montażu.

UGEARS to konstrukcje zaprojektowane przez profesjonalistów i miłośników modelarstwa, wykonane z laserową precyzją i zegarmistrzowską dokładnością.

Istota modeli Ugears to precyzyjne mechanizmy, trybiki, cięgna, wahadła i przekładnie. Wszystkie te elementy, gdy zostają złożone w całość, tworzą niepowtarzalną ruchomą makietę z manualnym naciągiem. Taki działający mechanizm wygląda niczym szwajcarski zegarek. 


UGEARS to duma z ułożenia, radość z działania i zadowolenie z posiadania tak pięknego eksponatu. Modele Ugears przeznaczone są dla wszystkich. Każdy, kto lubi budować, składać, układać, konstruować, majsterkować będzie zachwycony tymi modelami. To również propozycja dla kolekcjonerów, ceniących oryginalne przedmioty.

Prezentowany model Mechaniczny Tramwaj - to bardzo dokładnie wykonany, starannie laserowo wycięty pojazd. Wszystkie elementy tego modelu wykonane są z tzw. sklejki w naturalnym kolorze drewna, są one perfekcyjnie wycięte, dzięki czemu do ich złożenia nie potrzeba używania żadnych narzędzi ani kleju. 

Tramwaj należy złożyć z przygotowanych części. Drewniane elementy wyjmujemy z naciętych ramek i składamy według załączonej instrukcji. Nie potrzebujemy żadnych narzędzi ani kleju. Tramwaj nie posiada żadnej elektroniki a jego drewniany silnik napędzany jest gumą. Dzięki gumowemu napędowi Tramwaj porusza się po torach w obu kierunkach. Za pomocą specjalnych dźwigni można podnosić i opuszczać tory kolejowe oraz puszczać po nich Tramwaj. Pojazd uruchamia się poprzez nakręcenie koła zębatego, które wprawia go w ruch a znajdująca się na dachu dźwignia umożliwia zmianę kierunku jazdy. Tramwaj może służyć również jako przewoźnik liścików lub jako skrytka dzięki specjalnemu schowkowi.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, przedstawiającego działanie Mechanicznego Tramwaju - modelu Ugears.

Model po złożeniu ma wymiary: 767mm X 73mm X 160mm.
Wymiary torów: 76,7cm X 5,4cm X 7 cm.
Producent: Ugears, Skala 1:15,
Model zalecany jest dla osób w wieku 14Y+.
Materiał wykonania: fornir, brzoza, guma.
Ilość elementów: 154.


Mechaniczny Tramwaj wraz z szynami to piękny eksponat, wyjątkowa figurka, nietuzinkowa ozdoba, oryginalny zbiór kolekcjonerski.

Szkatułka, Traktor, Silnik Pneumatyczny, Kombajn czy Przyczepa - ruchome modele od firmy Ugars oraz więcej kreatywnych i oryginalnych przedmiotów do zabawy znajdziecie Państwo w naszej ofercie, zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

UGEARS - RUCHOMY MECHANICZNY TRAMWAJ

UGEARS - RUCHOMY MECHANICZNY TRAMWAJ

Ruchomy mechaniczny model do samodzielnego złożenia.

Napisz opinię

Produkty powiązane

6 Inne produkty w tej samej kategorii: