PRZENOŚNY STÓŁ WARSZTAT NARZĘDZIA

Nowy

Drewniany zestaw z narzędziami.

Więcej szczegółów

122,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej, wspomaganie koncentracji oraz stymulowanie wzroku i dotyku, trenowanie cierpliwości i dokładności.

Więcej informacji

Przenośny warsztat z narzędziami i schowkiem to wykonany z wysokiej jakości drewna zestaw do samodzielnego majsterkowania dla dziecka. Warsztat składa się z 39 elementów, wśród których znajdziemy: śrubki, nakrętki, młotek, płaski klucz, śrubokręt i wiele, wiele innych części. Ponieważ dzieci są zafascynowane czynnościami, które wykonują dorośli, ten zestaw pozwoli poczuć się dziecku jak prawdziwemu, dorosłemu Majsterkowiczowi. Dzięki uchwytom zamontowanym w zabawce, warsztat z narzędziami można swobodnie przenosić a schowek pozwala na włożenie tam np. śrubek.

Nasz warsztat to zabawka, która pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Wszystkie elementy w tym zestawie można ze sobą łączyć w dowolny sposób, dzięki czemu dziecko może tworzyć własne ciekawe projekty. Zabawka ta rozwija dziecięcą wyobraźnię techniczną, pobudza funkcje poznawcze, spostrzegawczość, pamięć i koncentrację. Majsterkowanie wpływa bardzo korzystnie na rozwój zdolności manualnych. Warsztat z narzędziami pokazuje dziecku, jak wiele radości może przynieść kreatywna i nieograniczona zabawa. Mądre zabawki to inwestycja w rozwój dziecka.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
  • Wymiary: 22,5 x 12 x 10 cm
  • Producent: GOKI 
Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi zabawkami, grami i układankami dla dzieci w różnym wieku. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PRZENOŚNY STÓŁ WARSZTAT NARZĘDZIA

PRZENOŚNY STÓŁ WARSZTAT NARZĘDZIA

Drewniany zestaw z narzędziami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: